به گزارش ورزش سه، بعد از چند حاشیه کوچک، داستان اصلی بعد از برنامه هفته گذشته فوتبال برتر به وجود آمد. در حالی که رابطه باشگاه تراکتور و صدا و سیما بعد از کنایه محمدحسین میثاقی به بوسیدن لوگوی تراکتور تیره شده بود، دعوت از منصوریان به برنامه فوتبال برتر و اظهارات جنجالی سرمربی سابق تراکتور در شرایطی که تراکتوری ها در این برنامه فرصت پاسخگویی پیدا نکردند، این رابطه را تیره تر کرده و واکنش تند باشگاه تراکتور را به دنبال داشت.

 

بیانیه شبانه باشگاه تراکتور و اظهارات تند مالک این باشگاه در خصوص برنامه فوتبال برتر و مجری این برنامه طی روزهای اخیر باعث شد تا همه در انتظار برنامه این هفته و موضع آن در خصوص اتفاقات بازی ماشین سازی و نفت مسجد سلیمان باشند. آیتم ویژه در محکوم کردن اقدام باشگاه ماشین سازی و مالک این باشگاه در حالی در این برنامه پخش شد که این آیتم شش دقیقه ای مواضع تندی علیه محمدرضا زنوزی داشته و کار را تا جایی پیش برد که به نقد تک تک رفتارها و گفته های او در این چند وقت اخیر پرداخت .

 

شمایلی که محمدرضا زنوزی با آن صحبتهای تندی علیه مجری برنامه فوتبال برتر به زبان آورد.

 

 

در کنار پخش این آیتم و اظهارات میثاقی در نقد تصمیمات زنوزی، مجری برنامه فوتبال برتر با جدا کردن بحث هواداران تراکتور از مدیران باشگاه به تمجید از هوادارانی پرداخت که با حضورشان موجب رونق گرفتن لیگ برتر شدند. میثاقی با اشاره به این موضوع اظهار داشت که حساب هواداران تراکتور از کسانی که می آیند و می روند جداست.او سپس به تکرار این جمله پرداخت تا موجودیت دوباشگاه را از مالکش جدا کند.

او در این گزارش از ساعی گزارشگر همیشه جنجالی و متعصب تبریزی هم کمک گرفت که با اکیپ صداوسیما پشت در ورزشگاه قاسم سلیمانی منتظر ایستاده بود. 

 

تصویر گزارشگر معروف تبریزی ها در برنامه دیروز دو بار پخش شد. جایی که او با ناراحتی از پشت درماندن اکیپ صداوسیما در بازی ماشین مقابل نفت می‌گفت.

 

با این حملات و البته گزارش میدانی از مردم مسجد سلیمان و همچنین استفاده چندباره از این جمله که آدمهای می‌آیند و می ‌روند و باشگاه‌ها می‌مانند ماجرا را وارد مسیری کرد که به نظر می رسد شخصی تر از همیشه دنبال خواهد شد.

 

گزارش میدانی از مردم مسجدسلیمان درباره عدم پخش مسابقه ای که البته آنقدرها هم حساس نبود.اما این مربوط به شرایط نرمال است نه دیشب که به هرحال جنگ بود!

 

نکته اینجاست که اگرچه جملات زنوزی خطاب به مجری فوتبال برتر بود اما تهیه کننده و مجموعه شبکه سه پشت این مجری جوان را خالی نکردند تا او بتواند جواب محکمی به آن صحبت ها بدهد و برخلاف رویه همیشگی خود؛ بی توجه به اتهامات عمل کند. در عین حال به نظر می‌رسد زنوزی هم برای پاسخ از لشکر مجازی هواداران تراکتور استفاده کند تا این رویارویی همچنان ادامه داشته باشد.

 

 

شما چه فکر می‌کنید؟ چه کسی در این ماجرا واقعیت را بیان می‌کند یا کدام قسمت صحبت های طرفین واقعی است؟