کد خبر: 1729944/42

زمان: 22:15  
1399/10/17

بازدید: 51,196

رونالدینیو بعد از آزادی از زندان در مسیر درآمدزایی موفق عمل کرده است.

به گزارش “ورزش سه”، در سال 2020 بارها شاهد مطرح شدن نام رونالدینیو در رسانه ها بودیم و البته بر خلاف همیشه اسم او نه برای فوتبال، که به علت تخلفات قانونی و جعل سند در جراید شنیده می شد. اما در پایان سال شرایط برای رونالدینیو عوض شد و او در این مدت اخیر ثروت قابل توجهی را به جیب زده است.

 

بدون شک سال 2020 برای رونالدینیو یک سال سورئال بود. ستاره برزیلی پس از اینکه متهم به جعل گذرنامه شد، 171 روز را در زندان و در پاراگوئه گذراند. البته در نهایت او با گذاشتن 200 هزار دلار وثیقه آزاد شد و به نظر می رسید این اتفاق پایانی بردرآمدزایی این ستاره برزیلی در قراردادهای تبلیغاتی و همکاری با برندهای مختلف باشد، اما عکس این اتفاق رخ داد و رونالدینیو در این مدت به خوبی موفق به کسب درآمد شده است.

 

 

رونالدینیو پس از آزادی چندین فعالیت تبلیغاتی با برندهای جدید انجام داد و بیش از 850 هزار دلار دریافت کرد. سپس ستاره سابق بارسلونا در اواخر ماه نوامبر یک موزیک ویدیو در کنار Djonga ضبط کرد و این ویدیو به قدری مورد توجه قرار گرفت که به سرعت موجب درآمدزایی برای او شد.

 

همچنین رونالدینیو از آخرین ماه سال استفاده کرد در تبلیغات دو محبوب ترین بازی ویدیویی فوتبال یعنی FIFA و PES توافق نامه های جدیدی اضا کرد. بعد از این اقدامات رسانه های برزیل تخمین می زنند که رونالدینیو به راحتی صاحب سود سه میلیون دلاری شده و این روند موید آن است که زندان رفتن چندان هم به ضرر او نشد.