کد خبر: 1728456/50

زمان: 13:40  
1399/10/10

بازدید: 5,473

سرخیو رگیلون ستاره تاتنهام می گوید شیفته اعتماد به نفس سرمربی‌اش مورینیو شده و مطمئن است تاتنهام با او به جام خواهد رسید.

به گزارش “ورزش سه”، سرخیو رگیلون دفاع چپ تاتنهام با ستایش سرمربی این تیم ژوزه مورینیو می گوید در این مدت شیفته اعتماد به نفس مربی سرشناس پرتغالی شده و اطمینان دارد تاتنهام با ژوزه به جام خواهد رسید.

 

 

این صحبتهای رگیلون در حالی مطرح می شود که تاتنهام بعد از شروع قدرتمند فصل این اواخر افت کرده و در شش مسابقه اخیر خود تنها یک پیروزی بدست آورده است. رگیلون در تابستان گذشته از رئال مادرید به تاتنهام پیوست.

 

سرخیو رگیلون در گفتگو با روزنامه آ اس گفت:” یک جایی خواندم که مورینیو در دومین سال حضورش در هر تیمی موفق شده یک جام بدست بیاورد. من شخصا وقتی او را نگاه می کنم از اعتماد به نفسی که دارد لذت می برم. وقتی او را با این حد از اعتماد به نفس می بینم شخصا فکر می کنم که ما حتما جام خواهیم برد”.

 

 

ستاره اسپانیایی تاتنهام در ادامه گفت:” شک نکنید که ما جام خواهیم برد. با این روحیه و ذهنیت هیچ شکی در این نیست. من همیشه می گفتم که دلم می خواهد در دوران فوتبالم بازی در لیگ برتر را هم تجربه کنم و همینطور گفته بودم که دوست دارم مورینیو مربی ام باشد. فاکتورهای زیادی دست به دست هم داد تا این اتفاق بیفتد و من از این بابت خوشحالم”.