کد خبر: 1728448/4

زمان: 13:21  
1399/10/10

بازدید: 37,472

مجتبی محرمی همیشه برای هواداران پرسپولیس یک چهره خاص محسوب می‌شود که بعد از پایان فوتبال هرگز نتوانست به چیزی که شایسته آن بود دست یابد.

به گزارش “ورزش سه”، شماره هشت سابق و اسطوره‌ای پرسپولیس که به عنوان آچار فرانسه این تیم شناخته می‌شد، بعد از دوران فوتبالی کاملا از محیط آن فاصله گرفته و البته هر بار دوستان و هم‌تیمی‌های سابقش به شکلی قصد دارند او را با دعوت به جمع‌های خود از این انزوا خارج کنند.

 

محرمی که در دوران بازی در کنار کیفیت بالای فنی‌اش، از حاشیه‌های بزرگ و جنجالی نیز برخوردار بود، مدتی کوتاه از سوی مدیران این تیم فرصت حضور در تیم‌های پایه و آموزش به بازیکنان جوان را به دست آورده بود اما در ادامه با تغییرات صورت گرفته بار دیگر از فوتبال فاصله گرفت.

 

ستاره محبوب پرسپولیسی‌ها بعد از مدت‌ها بی خبری اکنون با تصویری که بهنام ابوالقاسم پور، مهاجم اسبق پرسپولیس در صفحه شخصی‌اش قرار داده و با تمجید از وی با این کپشن “معرفت به ذات آدماست نه پیشینه نه جایگاه و نه نسبت” به تمجیدش پرداخته، رونمایی شد. معرفت، صفتی که همه هم‌تیمی‌های سابق محرمی روی آن اشتراک نظر دارند و شاید بتوان گفت دلیل اینکه او هرگز نتوانست به حق کافی خود در فوتبال برسد به همین دلیل بوده است.