کد خبر: 1728567/42

زمان: 20:04  
1399/10/10

بازدید: 11,677

روملو لوکاکو، ستاره بلژیکی اینتر معتقد است هری کین زیر نظر ژوزه مورینیو پیشرفت کرده است.

به گزارش “ورزش سه”، در تابستان سال 2017 و در حالیکه روملو لوکاکو فاصله ای تا انتقال به چلسی نداشت، این بازیکن در نهایت با اصرار ژوزه مورینیو راهی اولدترافورد شد. علیرغم شروعی درخشان، روملو لوکاکو کم کم افت کرد و با جدایی مورینیو به بازیکنی نیمکت نشین تبدیل شد. این بازیکن بعد از انتقال به اینتر تولد دوباره یافته و حالا در مورد توضیه های مورینیو در دوران حضور در اولدترافورد صحبت کرده است.

 

 

روملو لوکاکو گفت: “در دورانی که در منچستریونایتد زیر نظر ژوزه مورینیو بازی می کردم، او به من آموخت باید بیشتر از عملکرد تیمی موثر طاهر شوم و بتوانم هم در هنگام پرس از جلو بهتر عمل کرده و هم بتوانم در میدان خودم را در موقعیت های بهتری قرار دهم تا اینگونه پیشرفت کنم. شما حالا به عملکرد هری کین در ترکیب تاتنهام دقت کنید. از نظر من همین اتفاق در مورد او نیز رخ داده و هری کین در تاتنهام زیر نظر مورینیو پیشرفت کرده است.”

 

روملو لوکاکو در مورد عملکرد یک سال اخیر خود در ترکیب اینتر نیز گفت: “فکر می کنم در ماه های گذشته یکی از پنج مهاجم برتر دنیای فوتبال بوده ام. البته نمی توانم رتبه بندی کرده و جایگاه خودم را بگویم، اما تصور می کنم در بین پنج نفر اول جای دارم.”