به گزارش”ورزش سه”  پیش از آغاز دیدار هفته ی نهم، تیم فوتبال شهرخودرو در حالی پای به چمن ورزشگاه یادگار امام می گذاشت که به دلیل کسب نتایج ضعیف هفته های گذشته شرایط مناسبی در جدول رده بندی نداشت. همین مساله هم باعث شده بود تراکتورسازی روی سه امتیاز این دیدار حساب باز کند.

شروع مسابقه و پ روند بازی در نیمه ی اول هم اینگونه بنظر می رسید که در نهایت نتیجه به سود شاگردان مسعود شجاعی تمام خواهد شد. حملات پرتکرار سرخپوشان تبریزی با ستاره های سرشناس و باتجربه اش بارها روی دروازه سعید جلالی راد موقعیت ایجاد کرد. البته آنها با بی دقتی و بدشانسی نتوانستند پیروز به رختکن بروند.

نیمه ی دوم هم اوضاع به همین شکل پیش می رفت تا اینکه ورود سرمربی-بازیکن تراکتور اوضاع را متفاوت کرد. به طوری که حضور مداوم شجاعی در یک سوم دفاعی حریف، فاصله خطوط در تراکتورسازی را زیاد کرد و میزبان با روی آوردن به بازی احساسی فضاهای زیادی را به حریف بخشید. همین مساله باعث شد شهرخودرو در ۱۵ دقیقه پایانی بتواند روی ضدحملات موقعیت های مناسب گلزنی روی دروازه تراکتور ایجاد کند.

در این لحظات بدشانسی و بی دقتی بازیکنان شهرخودرو شانس پیروزی را از این تیم گرفت. حرکات پا به توپ امین قاسمی نژاد در زمین حریف اگر با همراهی مناسب تری از سوی حسن جعفری و احمد الجبوری صورت می گرفت، یک امتیاز برای رحمتی و شاگردانش می توانست حتی به سه امتیاز افزایش پیدا کند.

 

 

 

با این حال کسب این یک امتیاز برای شهرخودرو می تواند با ارزش باشد. متوقف کردن تراکتور در خانه می تواند از نظر روحی و روانی در هفته های آینده به کمک شهرخودرو بیاید و موجب افزایش اعتماد بنفس بازیکنان این تیم در لیگ بیستم شود، بخصوص که شهرخودرو در دیدار هفته ی گذشته هم یک نیمه با یک یار کمتر توانست شکست را با تساوی عوض کند. 

نکته امیدوار کننده درباره شهرخودرو این است که آنها زیر فشار حملات سنگین و دامنه دار یکی از مدعیان قهرمانی همچنان سازمان دهی شده عمل کردند و توانستند انسجام تیمیشان را نیز حفظ نمایند چیزی که اگر پابرجا بماند در روزهای حساس و پرفشار هم می تواند امتیازات لازم را برای شهرخودرو جمع کند تا این تیم به جایگاه مناسبی در جدول رده بندی رقابت ها برسد.

هرچند تقویت تیم بخصوص در فاز هجومی ضروری بنظر می رسد اما حتی اگر مهاجمان فعلی شهرخودرو مثل الجبوری زودتر در تیم جا بیافتند و بتوانند کارایی بیشتری از خود نشان دهند، رحمتی می تواند تیمش را تا در رده های میانی و بالاتر هم برساند. به شرط آنکه در کارهای دفاعی مثل دیدار امروز مقابل تراکتور موفق ظاهر شوند.