کد خبر: 1729426/29

زمان: 15:16  
1399/10/15

بازدید: 12,335

گزارش مارکا

رئال مادرید با دیوید الابا به توافقات مثبتی دست یافته اما رسیدن به این توافق به سادگی نبود. باشگاه مادریدی سه رقیب جدی را در این راه از پیش رو برداشت.

به گزارش “ورزش سه”، به نقل از مارکا، به نظر می رسد که رئال مادرید نبرد برای جذب دیوید آلابا ستاره اتریشی بایرن را از دیگر رقبا برده است. یکی از مهمترین این رقبا باشگاه بارسلونا بود.

 

 

 

 

از چند ماه پیش مذاکرات تمدید آلابا با بایرن به بن بست خورد و سران باشگاه مونیخی تصمیم گرفتند تا مذاکرات ادامه پیدا نکند. آنها در چندین نوبت تاکید کرده اند که دیگر به آلابا پیشنهاد تمدید نخواهند داد و او می تواند در انتقالات ژانویه تیم بعدی خود را انتخاب کرده و تابستان جدا شود.

 

رئال مادرید در حال حاضر گوی سبقت را از تیم های خواهان این بازیکن ربوده است. پینی زاهاوی مدیر برنامه های آلابا از یکی دو ماه گذشته او را به باشگاه های مختلفی از جمله بارسا پیشنهاد داد ولی خیلی زود متوجه شد که بارسا توان پرداخت دستمزد بالای آلابا را ندارد و به همین دلیل تمرکز را روی دیگر گزینه ها گذاشت.

 

 

 

 

منچستریونایتد و پی اس جی نیز دیگر رقبای رئال در راه جذب آلابا بودند ولی در نهایت علاقه خود بازیکن، بازی در لالیگا بود. او پیش از این بارها از تمایلش برای بازی در فوتبال اسپانیا حرف زده بود و اکنون بهترین فرصت را برای محقق شدن رویایش می بیند.

مذاکره بر سر جزئیات قرارداد همچنان ادامه دارد و پیش بینی می شود که تا پایان انتقالات ژانویه، تکلیف نهایی آلابا با رئال مادرید روشن شود.