کد خبر: 1729186/47

زمان: 14:07  
1399/10/14

بازدید: 10,010

محمد امین رضایی دروازه بان جوان ماشین سازی می‌گوید که این تیم منسجم شده و به زودی اولین پیروزی اش را کسب خواهد کرد.

به گزارش “ورزش سه”، رضایی که سابقه بازی در نساجی را دارد، در گفتگو با خبرنگار ما راجع به بازی با سپاهان می‌گوید: بازی سپاهان هم برای ما و برای هم حریف خیلی عجیب بود چون پنج پنالتی داشت. اما بازی خوبی بود و تیم ما هم اعتماد به نفس این را پیدا کرده که به حریفان حمله کند. حالا خودتان می‌بینید که ماشین سازی منسجم شده و مطمئن باشید در آینده بهتر هم خواهد شد.

 

او درباره شروع ناامیدکننده ماشین سازی اظهار داشت: ما اول فصل روند خوبی را شروع نکردیم و این طبیعی بود. در ابتدای فصل تیم ما ۱۱ بازیکن از ۱۱ تیم مختلف داشت که در تاریخ لیگ برتر بی نظیر است. من خودم چند سال در نساجی بودم و آنجا همیشه ثبات بود اما اینجا به شکل عجیبی همه چیز پیش رفت.

محمدامین رضایی در مورد فیکس شدنش عنوان کرد: من به همه گلرها احترام می‌گذارم و آقای صادقی هم دروازه بان باتجربه ای است که سال ها در لیگ برتر بوده است. باعث افتخار من است که کنار او تمرین میکنم و اصلا برایم مهم نیست که چه کسی فیکس باشد چون فقط نتیجه اهمیت دارد.

 

او درباره آینده ماشین سازی با اخباری گفت: آقای اخباری مربی خوبی هستند و فکر میکنم با این روند یکی دو ماهه که دیده ام تیم ما از این وضعیت خارج خواهد شد. ما تلاش میکنیم اولین پیروزی را کسب کنیم و بعد از آن اوضاع متفاوت خواهد شد.