کد خبر: 1728880/41

زمان: 17:21  
1399/10/12

بازدید: 101,350

با قراردادی قرضی و تا پایان فصل؛

رامین رضاییان، مدافع الدحیل با قراردادی قرضی تا پایان فصل به السیلیه پیوست.

به گزارش “ورزش سه”، در شرایطی که شایعات و اخبار زیادی پیرامون انتقال رامین رضائیان به پرسپولیس شنیده می‌شد، این بازیکن که تحت قرارداد باشگاه الدحیل قرار دارد، به صورت قرضی راهی دیگر تیم حاضر در لیگ ستارگان قطر شد.

رضائیان که بعد از درخشش در الشحانیه به عضویت الدحیل در آمد، با توجه به تغییرات کادرفنی این تیم متول قطری، راهی جز جدایی برایش نمایند و امروز به صورت رسمی به السیلیه پیوست.

السیلیه فصل گذشته کریم انصاریفرد را در اختیار داشت و در مرحله پلی اف لیگ قهرمانان آسیا نیز برابر شهرخودرو قرار گرفته بود که در نهایت مقابل این تیم در شرایطی حذف شد که انصاری فرد پنالتی خود را از دست داد و حالا باید دید جذب قرضی رامین رضائیان چه کمکی به این تیم در مسابقات پیش روی السیلیه خواهد کرد.

السیلیه در پایان هفته یازدهم رقابت های لیگ ستارگان قطر 12 امتیاز کسب کرده و رتبه هشتم را در اختیار دارد؛ این تیم در چارچوب هفته دوازدهم بازی ها باید به مصاف الریانی برود که شجاع خلیل زاده را در ترکیب خود می بیند و بلان سرمربی جدید این تیم شده است.

گفتنی است السیلیه برای تقویت شرایط تیمی خود، رامی فایز هافبک اردنی ام صلال را نیز مانند رامین رضائیان به صورت قرضی تا پایان فصل به خدمت گرفته است.