کد خبر: 1729908/29

زمان: 18:40  
1399/10/17

بازدید: 27,678

ادعای گیین بالاگه

سرمربی و اسطوره باشگاه چلسی در رویای هدایت باشگاه بارسلوناست.

به گزارش “ورزش سه”، فرانک لمپارد سرمربی چلسی با شکست در بازی مقابل منچستر سیتی در خطر اخراج قرار دارد. آبی‌های لندن در هفت بازی گذشته خود تنها یک برد کسب کرده‌اند و از دو تیم بزرگ انگلیس، یعنی آرسنال و منچسترسیتی هم شکست خورده‌اند و در رتبه نهم جدول قرار دارند.

 

 

 

 

این نتیجه‌ای نبود که آبراموویچ، پس از صرف هزینه‌ای بالغ بر 250 میلیون پوند در تابستان، انتظارش را داشت. انتقال تیمو ورنر و کای هاورتز هم طبق انتظار پیش نرفته و سر و صدای هوادران چلسی را در آورده است.

شایعه برکناری لمپارد از استمفورد جدی‌تر از همیشه به گوش می‌رسد.

در جدول لیگ برتر انگلیس رقابت بسیار نزدیک است و اکنون لیورپول با 33 امتیاز صدر،‌ منچستریونایتد (با یک بازی کمتر) با 33 امتیاز دوم، لسترسیتی با 32 امتیاز سوم، تاتنهام (با یک بازی کمتر) 29 امتیاز چهارم و منچسترسیتی با (2 بازی کمتر) 29 امتیاز در رده پنجم قرار دارد.چلسی نیز با 26 امتیاز در رده نهم جدول قرار دارد.

 

 

 

 

طبق گزارش گییم بالاگه کارشناس مشهور اسپانیایی در نشریه اسپورت،‌ فرانک لمپارد رویای نشستن بر نیمکت بارسلونا را در سر دارد. او به عنوان بازیکن نیز در آستانه انتقال به نوکمپ بود ولی این اتفاق رخ نداد و اسطوره چلسی لقب گرفت. هدف لمپارد این است که روزی به نیمکت آبی‌اناری‌ها برسد و این تیم را هدایت کند. به این آرزو می رسد؟