کد خبر: 1728214/50

زمان: 13:00  
1399/10/09

بازدید: 12,669

باشگاه پاری سن ژرمن شش روز بعد از اخراج عملی سرمربی سابقش توماس توخل این اخراج را به صورت رسمی اعلام کرد.

به گزارش “ورزش سه”، شش روز بعد از آنکه باشگاه پاری سن ژرمن به سرمربی وقت خود توماس توخل اعلام کرد باید چمدانهایش را ببندد و این تیم را ترک کند، باشگاه پاریسی سرانجام رسما اعلام کرد که سرمربی آلمانی را اخراج کرده است. PSG در  بیانیه خود اعلام کرد بعد از تحلیلی عمیق از وضعیت باشگاه به این تصمیم رسیده است.

 

 

توخل در حالی از سمت خود اخراج شد که تنها چهار ماه قبل PSG را به فینال لیگ قهرمانان رسانده بود. انتظار می رود امروز بعد از اعلام رسمی اخراج توخل، مائوریسیو پوچتینو فورا به عنوان جانشین او منصوب شود. گفته می شود پوچتینو قبلا قرارداد خود با باشگاه پاریسی را امضا کرده و منتظر اعلام رسمی خبر اخراج توخل بود.

 

توماس توخل روز چهارشنبه هفته گذشته تنها چند ساعت بعد از پیروزی تیمش مقابل استراسبورگ در لیگ فرانسه با پیام باشگاه مواجه شد که به او گفته بودند از PSG اخراج شده است.

 

باشگاه پاری سن ژرمن امروز با انتشار یک بیانیه کوتاه اعلام کرد که بعد از بررسی دقیق و عمیق شرایط فعلی باشگاه تصمیم به اخراج توماس توخل گرفته است.

 

 

 

ناصر الخلیفی رئیس باشگاه PSG هم گفت:” از توماس توخل و کادر فنی اش به خاطر همه تلاشهایشان در این باشگاه تشکر می کنیم. توماس با شور و انرژی بالا کار کرد و ما روزهای خوبی که با هم گذراندیم را همیشه به یاد خواهیم داشت. من برای او آرزوی موفقیت می کنم”.