کد خبر: 1729056/52

زمان: 18:41  
1399/10/13

بازدید: 22,872

با قراردادی یک و نیم ساله

مائوریسیو پوچتینو رسماً به عنوان سرمربی پاری‌سن‌ژرمن انتخاب شد.

به گزارش “ورزش سه”، طی روزهای گذشته باشگاه پاری سن ژرمن به شکل رسمی اخبار منتشر شده در رسانه‌ها مبنی بر اخراج توماس توخل را تایید و اعلام کرد که سرمربی آلمانی دیگر هدایت این تیم را بر عهده نخواهد داشت.

 

 

 

 

در این بین و طی روزهای اخیر گمانه‌زنی‌های زیادی در مورد سرمربی جدید پاری سن ژرمن مطرح شد اما اکثریت قریب به اتفاق رسانه های معتبر مدعی شدند که مائوریسیو پوچتینو هدایت تیم فرانسوی را برعهده خواهد گرفت.

 

همچنین روز گذشته سرمربی آرژانتینی به پاریس سفر کرد تا مقدمات امضای قرارداد خود را با PSG انجام دهد و به نوعی حضور او در پارک دو پرنس قطعی شود؛ اتفاقی که لحظاتی پیش به شکل رسمی رخ داد و پاری سن ژرمن اعلام کرد مائوریسیو پوچتینو سرمربی جدید این تیم خواهد بود. همچنین قرارداد او با این تیم یک‌ و نیم ساله و تا پایان فصل آینده خواهد بود؛ البته به نظر می رسد در صورت کسب نتایج خوب با پاری سن ژرمن، قرارداد این آرژانتینی تمدید خواهد شد.

 

 

 

 

پوچتینو بعد از پشت سر گذاشتن یک دوره موفق در تاتنهام و رسیدن با این تیم به فینال لیگ قهرمانان اروپا، در اوایل فصل گذشته از هدایت این تیم برکنار شد و بعد از آن در جایی سرمربیگری نکرد‌‌. او اکنون هدایت  پاری‌سن‌ژرمن را برعهده گرفته و امیدوار است که با این تیم پرستاره به موفقیت‌های زیادی دست پیدا کند و آنها را به هدف دیرینه خود یعنی کسب لیگ قهرمانان اروپا برساند.

 

 

 

این اولین حضور مائوریسیو پوچتینو در در پاری سن ژرمن نیست چراکه او پیش از این و بین سال های 2001 تا 2003 به عنوان بازیکن در این تیم حضور داشته است.