کد خبر: 1728756/52

زمان: 18:51  
1399/10/11

بازدید: 26,894

ادینسون کاوانی، ستاره اروگوئه ای منچستر یونایتد به خاطر استوری جنجالی اش که از آن به عنوان نژادپرستی یاد شده بود، با محرومیت سه جلسه ای و جریمه ۱۰۰ هزار پوندی روبرو شد.

به گزارش “ورزش سه”، چندی پیش ادینسون کاوانی، خرید جدید منچستر یونایتد در جریان بازی این تیم مقابل ساوتهمپتون عملکرد فوق العاده ای ارائه داد و با به ثمر رساندن دو گل، بازگشت شیاطین سرخ به بازی و سه امتیاز ارزشمند برای شاگردان اوله گنار سولسشر را رقم زد.

 
اما بعد از آن مسابقه یک اتفاق جنجالی رخ داد؛ جایی که ستاره اروگوئه ای در صفحه اینستاگرام خود یک استوری منتشر کرد که در پاسخ به یکی از دوستانش از کلمه ای استفاده کرده بود که از آن به عنوان نژادپرستی یاد شد.

 

 

 

 

چند روز بعد از این اتفاق اتحادیه فوتبال انگلیس اعلام کرد که تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کرده و ستاره منچستر یونایتد می تواند تا اعلام رای نهایی آخرین دفاعیات خود را ارائه دهد. در همین ارتباط دقایقی پیش بالاخره اتحادیه فوتبال انگلیس اعلام کرد که کاوانی در این مسئله مقصر شناخته شده و سه جلسه از همراهی شیاطین سرخ محروم خواهد بود. او همچنین با محرومیت 100 هزار پوندی نیز روبرو شده است.