کد خبر: 1728429/57

زمان: 11:56  
1399/10/10

بازدید: 4,494

داور تحت تاثیر سپاهان بود 

در دیدار  ماشین سازی-سپاهان جشنواره گل راه افتاد و داور بازی پنج بار پنالتی گرفت. 

به گزارش “ورزش سه”، سید ابوالفضل رزاق پور در خصوص این دیدار به خبرنگار ما گفت: بازی جالب و جذابی بود . خدا را شکر که توانستیم به بازی برگردیم . به مجموعه خوب سپاهان تبریک می‌گویم آن‌ها فوتبال خوبی بازی می‌کنند ولی دیروز ما نشان دادیم که حق ما قعر  جدول نیست. اشتباهات سهوی در جریان بازی در نیمه اول خیلی روی ما تاثیر گذاشت  و کمی تمرکز ما را به هم ریخت اما خدا را شکر نیمه دوم به بازی برگشتیم .  در نیمه دوم خیلی خوب بازی کردیم و موقعیت های زیادی به حریف ندادیم و می توانستیم علاوه بر دو پنالتی که روی آنها به گل رسیدیم باز هم در جریان بازی گل بزنیم اما قسمت نبود ولی به به نظرم نشان دادیم حرف های زیادی برای گفتن داریم.

او در خصوص اینکه روی اول مقصر بود یا خیر ادامه داد: آن صحنه فیلمش موجود است و با تمام احترامی که برای تیم داوری قائلم ولی اصلا آن صحنه پنالتی نبود ، خطا بود و صد در صد بازیکن سپاهان را زدم ولی بیرون از ۱۸ قدم بود . پای چپ آقای حسینی را  زدم ولی بیرون بوده حتی روی خط ۱۸ هم نبوده .واقعاً نمی‌دانم چه بگویم من تا به حال به خودم اجازه ندادم که در مورد داوری صحبت کنم اما داور بی تجربه و تحت تاثیر جریان بازی بود و صحنه‌ای که به نظرم خوب ندید را پنالتی گرفت و همان پنالتی باعث شد که اصلا شیرازه تیم ما از هم بپاشد  .با تمام احترام من آن صحنه را پنالتی نمی دانم . از بچه های تیم تشکر می کنم که جنگیدند و تلاش کردند  تا گلی که من به نوعی  باعثش شدم خوردیم را جبران کنیم و به خیر گذشت.

مدافع ماشین سازی در خصوص قضاوت  داوری عنوان کرد: راجع به داوری من اصلا به خودم اجازه صحبت نمی دهم و این وظیفه من نیست و کسانی هستند که در این باره صحبت کنند اما یک خواهش کوچک دارم از کسانی که تصمیم گیرنده هستند. شما در ابتدا ببینید که در چه شرایطی بازی ما برگزار شد ما جمعه بازی کردیم و در دقیقه ۹۰ به ما اعلام کردند که باید سه شنبه بازی کنید. به نظرم تیم داوری تحت تاثیر اسم تیم سپاهان بود یا هر چیزی . درست است تیم ما جوان است و قعر نشین لیگ است اما به خدا ما هم داریم تلاش می کنیم و زحمت می کشیم. انصاف نیست با یک مسئله اشتباه تمام زحمات تیم ما از بین برود . این اولین اشتباه در چند وقت اخیر برای ما نبود ولی فکر می کنم بازی از دست داور در رفت و خدا را شکر نتیجه ای  رقم خورد که بعدش باعث اعتراض و این مسائل نشد . خواهش می‌کنم یک مقدار در چینش داوری‌ها به خصوص برای تیم ما که شرایط حساسی دارد بیشتر دقت کنند.

 

بازیکن سبزپوشان تبریز در خصوص اینکه بالاخره چه زمانی ماشین سازی می تواند اولین برد خود را کسب کند پاسخ داد: خودمان بیشتر از همه دوست داریم اولین بردمان را به دست بیاوریم اگر بازی‌های ما را دیده باشید در چندین بازی حقمان  باخت یا حتی مساوی نبود و باید با اختلاف می بردیم اما متاسفانه تغییرات زیاد در تیم ما باعث این نتایج شده است . شما ۴ بازی آخر ما را نگاه کنید هم فوتبال خوبی بازی کردیم و هم موقعیت‌های زیادی خلق کردیم.کمی روی دور بدشانسی هستیم . ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم چون تحت فشار هستیم. ما تلاش می‌کنیم اولین برد را به دست بیاوریم تا اعتماد به نفسمان بالا برود . مطمئن باشید قاطعانه می گویم که ماشین سازی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد . کسانی که بازی ما با سپاهان را دیده باشند مطمئن حرف من را تایید میکنند.

رزاق پور در پایان در خصوص دیدار با  مس رفسنجان افزود : طبق برنامه‌ای که سازمان لیگ داده است ما بیست و یکم با مس رفسنجان در زمین حریف بازی داریم . شرایط تیم ما به شکلی است که فقط باید برای برد بجنگیم خداروشکر روحیه  خوبی به تیم تزریق شده است و کادر جدید از زمانی که آمد از لحاظ روحی روانی خیلی با ما کار کردند و به خودباوری رسیدیم. ما به این باور رسیدیم که می‌توانیم حقمان را بگیریم . با چند بازی اخیر  به همه تیم ثابت شده است که فرق آنچنانی بین  تیم های لیگ برتر وجود ندارد. با تلاش و کوشش و حرف گوش کنیم می‌توانیم از این شرایط خلاص شویم امیدوارم بازی بعد جذاب باشد و با سلامت بازی را تمام کنیم و نتیجه اش هم بستگی به تلاش هر تیم دارد ‌.