کد خبر: 1729346/57

زمان: 10:47  
1399/10/15

بازدید: 558

دوئل ماشینی در مشهد؛

با توجه به رفع مصدومیت‌ها و همچنین گذراندن دوران محرومیت صادقی، عنابی‌پوشان مشهدی بدون غایب مقابل سایپا به میدان می‌روند.

به گزارش “ورزش سه” شاگردان مهدی رحمتی در 9 هفته اخیر در لیگ برتر تنها دو موفق به کسب پیروزی شده‌اند و روند سینوسی باخت و تساوی آن‌ها باعث شده تا شهر خودرو در جایگاه دوازدهم جدول جا خوش کند و انتقادات علیه تیم جوان رحمتی بالا گیرد؛ البته آن‌ها هفته گذشته یک تساوی ارزشمند مقابل تراکتور در تبریز کسب کردند اما برای خروج از بحران، نیاز مبرمی به سه امتیازی تقابل فردا برابر سایپا در خانه دارند.

 

رحمتی برای این دیدار به جز علی‌اصغر قربانعلی‌پور دستیار خود که به علت محرومیت غایب است، مابقی اعضای کادرفنی و بازیکنان را در لیست خود دارد و دستش برای چینش هر ارنجی کاملا باز است؛ به نظر می‌رسد رحمتی برای دیدار فردا بازهم با توجه به درخشش سعید جلالی راد در تبریز، به این سنگربان جوان اعتماد کند و او را در درون دروازه قرار دهد.

 

احتمالا فرشاد فرجی و رضا یزدان‌دوست جوان زوج دفاع میانی شهر خودرو هستند و حسن جعفری و علی نعمتی از راست و چپ دفاع مشهدی‌ها حرکت می‌کنند؛ یک پست جلوتر از خط دفاعی، عرفان معصومی هافبک دفاعی شهر خودرو خواهد بود و احتمالا به مانند بازی قبلی، اکبر صادقی و امیرحسین کریمی نیز کمربند میانی شهر خودرو را در کنار معصومی مستحکم می‌کنند.

 

 

بازگشت صادق صادقی از محرومیت باعث شده تا رحمتی دوباره به این وینگر سرعتی تیمش فردا میدان بدهد و از جناح دیگر هم امین قاسمی نژاد وظیفه بازیسازی و حمله به دروازه سایپا را برعهده دارد؛ در نوک پیکان حمله شهر خودرو هم احتمالا حسین مهربان به میدان می‌رود و به مانند بازی‌های قبلی رحمان جعفری از روی نیمکت کار خود را آغاز می‌کند.

 

ترکیب احتمالی شهر خودرو مقابل سایپا:
سعید جلالی راد
فرشاد فرجی
رضا یزدان‌دوست
حسن جعفری
علی نعمتی
محمدعرفان معصومی
اکبر صادقی
امیرحسین کریمی
صادق صادقی
امین قاسمی نژاد
حسین مهربان