کد خبر: 1729531/43

زمان: 22:30  
1399/10/15

بازدید: 5,021

منادی بهترین بازیکن زمین بود

پس از حواشی که برای عنابی‌پوشان مشهدی پیش از آغاز دیدار امروز مقابل سایپا رخ داد، سرمربی جوان این تیم تلفنی ماجرا را حل و فصل کرد و نگذاشت بیش از این به آبروی تیمش لطمه‌ای وارد شود.

به گزارش “ورزش سه” پس از آن شاگردان مهدی رحمتی توانستند در مشهد از بحران فرار کنند و با برتری یک گله، سایپا را از پیش‌روی بردارند، سرمربی جوان شهر خودرو در کنفرانس خبری حاضر نشد اما در میکسدزون پاسخگوی خبرنگاران بود و ابتدا به آن‌ها بابت تلاش‌های بی‌وقفه‌شان در شرایط کرونایی خداقوت گفت؛ سپس رحمتی درباره شرایط بازی و عملکرد تیمش مقابل سایپا گفت: سایپا یکی از تیم‌های خوب لیگ است و عملکرد خوبی در فاز دفاعی و هجومی دارند؛ همچنین که این تیم کادر فنی خوبی هم دارد. می‌دانستیم کار سختی داریم ولی سایپا را به خوبی آنالیز کرده بودیم و در نیمه اول بچه‌ها تلاش‌شان را کردند و یکی دو موقعیت خوب داشتیم ولی منادی به خوبی این موقعیت‌ها را مهار کرد.

 

رحمتی دلیل افت فنی تیمش در اواخر نیمه نخست را هم تشریح کرد و گفت: در 15 دقیقه‌ آخر نیمه اول بازی از دست‌مان در رفت و بازیکنان مقداری عصبی بودند ولی با صحبت‌هایی که بین نیمه داشتیم در نیمه دوم توانستیم به گل برسیم؛ بعد از گل نیز بچه‌ها خیلی خوب از گل‌شان محافظت و چند موقعیت خوب ایجاد کردند ولی باز هم منادی آنها را دفع کرد.

 

مهدی رحمتی با تمجید از عملکرد همبازی سابق خود در شهر خودرو، سنگربان جوان سایپا را بهترین بازیکن زمین دانست و گفت: صددرصد بهترین بازیکن زمین منادی (دروازه‌بان سایپا) بود که توپ‌های خوبی را از امین قاسمی‌نژاد و اکبر صادقی گرفت و در سطح بالایی کار کرد.

 

سرمربی شهر خودرو سپس به حواشی ابتدای بازی با سایپا واکنش نشان داد و در توضیح این اتفاق گفت: بحث بدهی و این مسائل را در جریان نیستم ولی اگر اتفاقی رخ می‌دهد ما همه در این شهر باهم خانواده هستیم؛ مجموعه آستان قدس جزیی از مشهد است و ما که فرار نکرده‌ایم چون این مسائل درون خانواده‌ای اصلا نباید به بیرون درز پیدا کند. به آقای تاج فیروز همین موضوع را گفتم و اعلام کردم در مشهد هستم و جایی نمی‌روم و مشکل را حل می‌کنیم و ایشان هم اجازه دادند که تیم ما وارد استادیوم شود.

 

او همچنین درباره اختلاف حساب باشگاه شهر خودرو با آستان قدس رضوی ادامه داد: نکته جالب‌تر این بود که صبح امروز به حساب آستان قدس واریزی داشتیم ولی در بحث مقدار واریزی اختلاف نظر وجود داشت؛ آقای تاج فیروز اصرار داشت مابقی پولی بدهی را چک بدهیم ولی در آستانه بازی نمی‌توانستم بروم و دسته چکم را بیاورم. مطمئناً ظرف فردا و پس فردا جلسه‌ای با حمیداوی خواهند داشت تا دیگر مشکلاتی اینچنین نداشته باشیم.

 

در بخش پایانی صحبت‌های خود نیز رحمتی به شایعه انتقال بازی‌های شهر خودرو به ورزشگاه ثامن الائمه واکنش نشان داد و گفت: مطمئن باشید بازی بعدی هم در ورزشگاه  امام رضا (ع) برگزار خواهد شد.