کد خبر: 1729293/41

زمان: 22:33  
1399/10/14

بازدید: 5,216

باید به تیم‌مان شاخ و برگ بیشتری بدهیم؛ 

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان معتقد است بازی فردا برابر فولادخوزستان یک بازی خوب از نظر تاکتیکی خواهد بود.

به گزارش “ورزش سه”، محمد ربیعی سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان در نشست خبری پیش از دیدار با فولاد اظهار کرد: با تیم خوب فولاد با هدایت دوست خوبم آقای نکونام بازی داریم. بازی خیلی خوبی خواهد بود.از همینجا بابت عملکرد سال گذشته این تیم و حضور در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا تبریک می گویم. خودمان را برای بازی فردا مهیا کرده‌ایم. فکر می‌کنم از لحاظ ذهنی و روانی آماده بازی هستیم. هر دو تیم از هم اطلاعاتی دارند که قطعا در بازی تاثیر می‌گذارند. 

اولین سوال از ربیعی در مورد مصدومان و محرومان تیم بود و او و در واکنش به این سوال گفت: متاسفانه ما ۳ بازیکن‌مان را در اختیار نداریم. وضعیت یک نفر از بازیکنان هم صد در صد نیست. ان‌شاءالله تا پایان امشب وضعیتش مشخص می‌شود. ولی قطع به یقین قائم اسلامی‌خواه، ناصر سالاری و رحیم زهیوی را قطعا به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم. 

او سپس در مورد بازی برابر فولادخوزستان که خبرنگار حاضر در نشست بر روی آن تاکید داشت، توضیح داد: می‌دانیم که فولاد یکی از نمایندگان ایران در آسیاست و تا الان هم نتایج خوبی در خوزستان گرفته‌ است. با صلابت، هدفمندی و شناختی که داریم پا به میدان می‌گذاریم. در بازی‌های قبلی در لحظاتی، غفلت‌هایی داشتیم که برای ما گران تمام شد. در بازی با تراکتور و سپاهان غفلت‌های آنی باعث گل خوردن تیم ما شد. در این بازی مدار بازی به گونه ای نبود که ما بازنده‌ آن‌ها باشیم اما نتوانستیم امتیازات این بازی‌ها را بگیریم. تیمی هستیم که تازه به لیگ برتر آمده‌ایم ولی فکر می‌کنم نگاه‌ها به تیم ما بیشتر از این باشد. این مورد خوبی است و باید به آن شاخ و برگ بیشتری بدهیم و از نظر تاکتیکی به هماهنگی بیشتری برسیم. بازی فردا از لحاظ تاکتیکی بازی خوبی خواهد بود.