کد خبر: 1728817/50

زمان: 11:17  
1399/10/12

بازدید: 8,984

مارکوس راشفورد با ارسال پیامی برای هواداران یونایتد به آنها امیدوای داد که سال 2021 برای شیاطین سرخ سال درخشانی خواهد بود.

به گزارش “ورزش سه”، مارکوس راشفورد ستاره منچستریونایتد با ارسال پیامی امیدبخش برای هواداران منچستریونایتد از سالی درخشان برای شیاطین سرخ خبر داد و گفت بازیکنان و هواداران در سال پیش رو برای یکدیگر به تلاش کردن و همیاری ادامه خواهند داد.

 

 

دنیا در سال 2020 یک سال سخت و دشوار را پشت سر گذاشت که دنیای فوتبال هم از این سال سخت بی نصیب نماند. اپیدمی کرونا همانطور که زندگی را در سراسر دنیا با تغییراتی گسترده مواجه کرد دنیای فوتبال را هم با شرایطی بی سابقه درگیر کرد. راشفورد ستاره یونایتد که فعالیتهای خیریه گسترده ای دارد در پیام خود به هوادارانش امید داد که سال 2021 می تواند سالی خوب باشد، چه از نظر ورزشی برای یونایتد و هوادارانش و چه از نظر عمومی برای همه مردم دنیا.

 

راشفورد در این پیام که در توییتر خود منتشر کرد نوشت:”من فردا بازی دارم و باید پیام کوتاهی بنویسم ولی می خواستم اینجا درباره سال پرچالشی که پشت سر گذاشتیم صحبت کنم. از اینکه دیدم در این روزهای سخت مردم چطور به هم کمک می کردند واقعا خوشحال شدم و از همه می خواهم دست به دست هم بدهیم تا در کنار شما سال 2021 را به سالی خوب تبدیل کنیم. ما اگر متحد باشیم می توانیم دنیا را تغییر بدهیم”.

 

ستاره یونایتد در ادامه گفت:” امیدوارم در سال 2021 بتوانم دوباره در استادیومها پیروزی هایمان را با شما جشن بگیرم. دلم واقعا برایتان تنگ شده. باورم نمی شود که در روز هت تریک در بازی مقابل لایپزیش شما در کنارم نبودید ولی امیدوارم دیگر شاهد چنین شرایطی نباشیم”.