کد خبر: 1728871/52

زمان: 16:47  
1399/10/12

بازدید: 7,237

مارکوس راشفورد، ستاره انگلیسی منچستر یونایتد می گوید هدف اصلی اش کمک به این تیم در زمین مسابقه است.

به گزارش “ورزش سه”، ژوزه مورینیو آخرین شخصی بود که موفق شد در منچستریونایتد به یک موفقیت نسبی دست پیدا کند و با آنها در سال 2017 به مقام قهرمانی رقابت‌های لیگ اروپا دست یافت. با این حال مرد پرتغالی نیز بعد از مدتی از هدایت شیاطین سرخ برکنار شد و جای خود را به اوله گنار سولسشر داد.

 

سولسشر فصل گذشته با منچستریونایتد به سه نیمه نهایی راه یافت اما در همه آنها شکست خورد تا دست شیاطین سرخ از کسب جام کوتاه بماند. با این حال ستاره انگلیسی یونایتد امیدوار است که در فصل پیش رو آنها بالاخره به جام دست پیدا کنند. مارکوس راشفورد در این باره گفت: ” ما از سال گذشته گام‌های رو به جلو بیشتری برداشته ایم و بدیهی است که این امری مثبت برای مان محسوب می‌شود. فصل گذشته ما نتوانستیم جامی بدست آوریم و در نیمه نهایی ها شکست خوردیم اما در فصل جاری باید اشتباهات خودمان را اصلاح کنیم و مطمئن شویم که می توانیم جام ببریم.”

 

 

 

 

راشفورد در ادامه گفت:” هنوز یک دوره بسیار طولانی پیش روی ماست. با این حال در حال حاضر وضعیت خوبی داریم. بر روی کار خودمان تمرکز کرده‌ایم و می‌خواهیم بازی به بازی با پیشرفت روبرو شویم. تنها کاری که می‌توانیم انجام دهیم این است که روی عملکرد خود تمرکز کنیم تا بیشترین شانس را برای کسب سه امتیاز ها داشته باشیم.

 

انصافاً تا به حال خوب عمل کرده ایم. شروع فصل برای ما بهترین نبود اما در ادامه راهی برای بازگشت به مسیر درست پیدا کردیم و از آن دوره سخت به شکل خوبی بیرون آمدیم. هدف اصلی من نیز کمک کردن به تیم است و به عنوان یک مهاجم گل زدن و دادن پاس گل به ما کمک می کند.”