کد خبر: 1729242/29

زمان: 18:28  
1399/10/14

بازدید: 21,802

ادعای اکیپ

ستاره هلندی لیون قصد دارد تا پایان فصل بماند و به این تیم در راه قهرمانی لیگ فرانسه کمک کند.

به گزارش “ورزش سه”، ممفیس دیپای کاپیتان لیون تابستان تلاش زیادی کرد تا از این باشگاه جدا شده و راهی بارسلونا شود. لیون اما روی او 25 میلیون یورو قیمت گذاشت تا در نهایت باشگاه کاتالان به دلیل مشکلات اقتصادی و به خصوص منصرف شدن عثمان دمبله از جدایی نتواند دیپای را جذب کند.

بارسا همچنان علاقه مند به جذب دیپای است و رونالد کومان سرمربی باشگاه او را به طور قطعی برای خط حمله تیمش می خواهد. این تیم حالا رقیبی جدی چون پی اس جی در راه جذب دیپای دارد.

 

 

 

 

طبق ادعای دو هفته پیش اکیپ، لیون اکنون حاضر است دیپای را با تنها 5 میلیون یورو واگذار کند. کاهش 20 میلیون یورویی قیمت دیپای نسبت به تابستان حتی با وجود اتمام قرارداد او در پایان فصل، اصلا قابل تصور نبود.

 

 

 

 

امروز اما اکیپ گزارش داد که سران لیون در مورد دیپای و فروش او تغییر عقیده داده اند و دیگر برای شان مهم نیست که او در پایان فصل و رایگان تیم را ترک کند. لیون پس از سال ها توانست نیم فصل اول عنوان نخست لوشامپیونا را کسب کند و رقیب بزرگ پی اس جی در راه فتح رقابت هاست و برای این مهم به کاپیتان هلندی خود نیاز دارد.

گفته می شود خود دیپای نیز از جدایی منصرف شده و قصد دارد تا پایان فصل در خدمت لیون باشد و با خاطره ای خوش این تیم را ترک کند. خبری بد برای بارسلونا و پاری سن ژرمن.