کد خبر: 1728991/50

زمان: 13:45  
1399/10/13

بازدید: 28,909

به گزاش رسانه‌ها در انگلیس زین الدین زیدان خواهان جذب سون هیونگ مین ستاره کره ای تاتنهام است و رئال قصد دارد به این منظور با تاتنهام مذاکره کند.

به گزارش “ورزش سه”، سون هیونگ مین ستاره ملی پوش کره ای یکی از ستاره های اصلی تاتنهام در فصلهای اخیر بوده است. سون در شانزده بازی تاتنهام در فصل جاری 11 گل به ثمر رسانده و 4 پاس گل داده است. گزارش ها در اسپانیا و انگلیس حاکی از این است که زین الدین زیدان علاقه زیادی به ستاره کره ای دارد و به درخواست او باشگاه رئال قصد دارد به زودی با تاتنهامی ها در این باره مذاکره کند.

 

 

این گزارشها حاکی از این است که زیدان مدتی است به دقت سون را زیر نظر دارد و حالا فلورنتینو پرز به زیدان اعلام کرده که برای اجابت درخواست او با مدیریت تاتنهام مذاکره خواهد کرد. اگر همه چیز بر وفق مراد رئال پیش برود سون ممکن است از تابستانی آتی راهی برنابئو شود.

 

این در حالی است که سون 28ساله تا سال 2023 با تاتنهام قرارداد دارد. او در سال 2018 قرارداد خود با این باشگاه را تمدید کرده است.

 

 

بر اساس این گزارشها مذاکرات بین نمایندگان رئال مادرید و مدیریت تاتنهام در این باره به زودی انجام خواهد شد. البته رئال مادرید بعد از خریدهای ناموفقی مثل خرید گرت بیل و ادن هازارد از لیگ انگلیس حالا نسبت به جذب بازیکن از لیگ برتر محتاط شده است.