کد خبر: 1728451/50

زمان: 13:30  
1399/10/10

بازدید: 7,428

داوید دخیا سنگربان یونایتد بعد از پیروزی مهم این تیم مقابل ولوز از هم تیمی‌هایش خواست اسیر جو موفقیت‌های اخیر نشده و آرامش خود را حفظ کنند.

به گزارش “ورزش سه”، بعد از پیروزی 1-0 منچستریونایتد مقابل ولوز و کاهش امتیاز این تیم با لیورپول صدرنشین به دو امتیاز صحبتها درباره مدعی قهرمانی بودن شیاطین سرخ به اوج رسید. اما داوید دخیا سنگربان یونایتد با اینکه از پیروزی دیشب به عنوان یک پیروزی بسیار مهم یاد کرده و به خاطر آن ابراز خوشحالی کرد ولی به هم تیمی های خود هشدار داد که اسیر جو موفقیتهای اخیر نشده و آرامش خود را حفظ کنند.

 

 

دخیا بعد از بازی به تلویزیون منچستریونایتد گفت:” ما باید آرامش خودمان را حفظ کنیم. هنوز بازی‌های زیادی باقی مانده. بازی‌های بزرگ. ما علاوه بر لیگ جام حذفی و اتحادیه را هم داریم و بنابراین هنوز بازی های خیلی خیلی زیادی در پیش است”.

 

سنگربان منچستریونایتد در ادامه گفت:” ما باید تمرکز بالا داشته باشیم و از الان خیلی به فکر آخر فصل و قهرمان شدن و شانس قهرمانی بودن فکر نکنیم. فکر و ذکر ما باید بازی بعدی باشد. بنابراین بازی با استون ویلا در حال حاضر برایمان از هر چیز دیگری مهمتر است”.