کد خبر: 1728864/39

زمان: 15:45  
1399/10/12

بازدید: 32,323

محمد نادری این روزها خودش را برای مسابقه با پرسپولیس آماده می‌کند.

به گزارش “ورزش سه”، مدافع استقلال در نقل و انتقالات تابستانی یکی از جنجالی‌ترین خریدهای این تیم بود. محمد نادری که از پرسپولیس راهی استقلال شد، با انتقادهای زیادی از سوی هواداران سرخ‌پوش مواجه شد اما بدون توجه به حواشی با پیراهن آبی کارش را دنبال کرد و در ترکیب استقلال به میدان رفت.

نادری اما چند هفته‌ای است به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ که در دیدار با شهرخودرو گریبانش را گرفت، در تمرینات گروهی استقلال حضور ندارد. او این روزها به صورت اختصاصی زیر نظر کادر پزشکی کارش را دنبال می‌کند و تمام هدفش بازی کردن در دربی است.

 

پزشکان استقلال به کادرفنی وعده دادند که هرطور شده نادری را به مسابقه پرسپولیس در روز 22 دیماه برسانند و به همین خاطر این بازیکن نیز با انگیزه زیاد تمریناتش را دنبال می‌کند. نادری برای بازی کردن مقابل پرسپولیس انگیزه خاصی دارد. او که هیچ پاسخی به اعتراض های پرسپولیسی ها وقت قرارداد با استقلال نداد، حالا امیدوار است تا در دربی بتواند برای استقلال بازی کند.

بی تردید نادری با انجام تمرینات اختصاصی از نظر بدنی نیز به شرایط ایده آل می رسد و با بهبودی کامل می‌تواند تیمش را در مسابقه با پرسپولیس همراهی کند. اتفاقی که برای او و کادرفنی استقلال بسیار تاثیرگذار و مهم خواهد بود.