کد خبر: 1729794/4

زمان: 10:00  
1399/10/17

بازدید: 4,241

مدافع سپاهان در دقایقی که برای این تیم به میدان رفت با انگیزه بالایی به دنبال دستیابی به هدفش بود.

به گزارش “ورزش سه”، یکی از اتفاقات عجیبی که پیش از این رقم خورده بود، حضور شایان مصلح و سروش رفیعی در پایان اردوی ترکیه و در فصل گذشته در لیست مازاد گابریل کالدرون بود. رفیعی و شایان البته سرنوشت‌شان به سپاهان گره خورد و اکنون توانسته‌اند شرایط خوبی را در این تیم دنبال کنند.

مصلح در دقایق کوتاهی که در این بازی فرصت خودنمایی به دست آورد، با انگیزه بالایی برابر شاگردان یحیی گل محمدی به میدان رفت و حتی یک بار نیز موفق به تهدید دروازه حامد لک با شوتزنی شد که گلر سرخپوشان آن را مهار کرد.

 

 

نکته جالب توجه از نمایش شایان مصلح مربوط به پرش‌های بلند این مدافع خوش قد و قامت است. در روزهایی که شجاع خلیل زاده که ادعای بلندترین پرش‌ها را در فوتبال ایران داشت، اکنون با تماشای این پرش شایان مصلح باید گفت او شاید بالاتر از مدافع اسبق پرسپولیس که این روزها در الریان حضور یافته، توانسته نام خود را به عنوان پرنده جدید فوتبال ایران مطرح کند.

مدافع شمالی سپاهان که رقابت سختی با امید نورافکن در سمت چپ دفاعی دارد، بزرگ‌ترین پتانسیل این تیم پرمهره در مسیر دستیابی به هدف بزرگ‌شان برای قهرمانی در این فصل محسوب می‌شوند.