کد خبر: 1729476/39

زمان: 18:55  
1399/10/15

بازدید: 10,206

دقت می‌کردیم به استقلال گل‌ می‌زدیم

سرمربی تیم آلومینیوم اراک می‌گوید برخلاف استقلال نتوانسته اند از موقعیت هایشان استفاده کنند.

به گزارش “ورزش سه”، رسول خطیبی پس از شکست دو بر صفر تیم فوتبال آلومینیوم اراک مقابل استقلال در هفته دهم لیگ برتر در گفت و گو با دوربین تلویزیونی شبکه سوم سیما بیان کرد: شرایط بازی در نیمه اول به شکلی پیش رفت که حتی می توانستیم با سه گل بیرون بیاییم. اگر از خودگذشتگی و دقت بیشتری داشتیم با تعداد گل بیشتری به رختکن می رفتیم.

وی ادامه داد: در دقیقه یک یا دو داور می توانست برای ما پنالتی  بگیرد و اگر آن توپ گل می شد شرایط فرق می‌کرد.

سرمربی آلومینیوم همچنین گفت: در نیمه دوم استقلال بهتر بازی کرد و در انتقال توپ به حمله مشکل داشتیم. تعویض های مان هم تا حدی راضی کننده و آنچه می خواستم نبود. به جز یکی دو نفر سایر نفرات شرایط مدنظر ما را انجام ندادند. در ضد حملات هم استقلال صاحب موقعیت شد و توانست گل بزند اما باز هم یکی دو فرصت داشتیم.

خطیبی در بخش دیگری از حرف‌هایش تاکید کرد: خیلی از بچه های ما برای اولین بار در زمین آزادی بازی می کردند اما از نحوه بازی تیم در نیمه اول برخلاف نیمه دوم راضی هستم و ان شالله بتوانیم در ادامه جبران کنیم.

سرمربی تیم آلومینیوم در پایان افزود: از آن مربیانی نیستم که از اول بازی فکر دفاع اتوبوسی باشم و به پنالتی زدن و ضد حمله  فکر کنم می خواستیم از دقیقه یک فوتبال خوبی ارائه بدهیم اما برخلاف استقلال نتوانستیم از موقعیت های خود استفاده کنیم.