به گزارش “ورزش سه”، آلومینیوم اراک پس از ۶ هفته شکست‌ناپذیری مقابل تیم‌های با سابقه و مدعی لیگ برتری، فردا دوشنبه باید دیدار حساسی را مقابل استقلال برگزار کند که شاگردان رسول خطیبی انگیزه و امید زیادی دارند تا در این مسابقه روند خوب خود را ادامه دهند و در ورزشگاه آزادی شگفتی‌سازی کنند.

 

تیم آلومینیوم جدا از خط دفاعی منسجم و محکمی که در هفته‌های اخیر داشته، در گلزنی هم موفق کار کرده که نمونه آن در دیدار گذشته‌شان مقابل شهرخودرو مشهد اتفاق افتاد که به دو گل رسیدند، اما رسول خطیبی برای فرصت‌طلبی، چارچوب‌شناسی دروازه و دقت بیشتر مهاجمان تیمش، برای آنها تمرین اختصاصی گلزنی گذاشت.

خطیبی که یکی از بهترین مهاجمان دوره فوتبالی خود بود و در عرصه ملی و به ویژه باشگاهی گل‌های زیادی به ثمر رساند و علاوه بر آن جزو معدود لژیونرهای دهه ۸۰ به حساب می‌آمد، حالا در قامت سرمربی آلومینیوم اراک، راه و روش گلزنی را به شاگردانش نشان می‌دهد.

سرمربی آلومینیوم در بخشی از تمرینات روزهای گذشته تیمش، با مهاجمانی که دارد و می‌خواهد آنها را مقابل استقلال به میدان بفرست، تمرین گلزنی کرد تا آنها در این بازی مهم از حداقل فرصت‌هایی که نصیب‌شان می‌شود، بیشترین استفاده را بُرده و گلزنی کنند.

 

 

 

 

حامد پاکدل، سعید باقرپسند، میثم آقایی، جابر انصاری و مرتضی آقاخان، مهاجمان آلومینیوم هستند که خطیبی برای آنها تمرینات اختصاصی مد نظر قرار دارد و به‌طور ویژه با آنها تمرین گلزنی کرد.

 

پاکدل و باقرپسند تا به اینجای کار توانسته‌اند هر یک ۳ گل به ثمر رسانند و به دنبال تداوم این روند گلزنی در دیدار با استقلال هستند؛ اتفاقی که اگر برای آنها بیفتد، می‌تواند با کسب امتیاز برای آلومینیوم نیز همراه باشد.

 

عکس: محمد عباسی