به گزارش ورزش سه؛ رسول خطیبی در پایان بازی امروز تیمش مقابل استقلال در گفت و گو با خبرنگار ما در خصوص اتفاقات بازی و اشتباهات داوری اظهار نظر کرد:

یک گل؟! نیمه اول چند موقعیت داشتیم؟

 

او در واکنش به این موضوع که اگر شاگردانتان کمی از خودگذشتگی داشتند یک گل در نیمه اول به استقلال می زدید گفت: یک گل؟! نیمه اول چند موقعیت داشتیم؟ ما در نیمه اول سه چهار موقعیت صدردصدی داشتیم. اگر بی دقتی نمی کردیم و یک مقدار بچه ها از خود گذشتگی نشان می دادند برنده از زمین بیرون می آمدیم.  در نیمه اول هیچ موقعیتی به حریف ندادیم اما از تک موقعیت شان به نحو احسن استفاده کردند و دروازه ما را باز کردند.

 

جواب مان را قرار است چه کسی بدهد؟

 

بحث داوری ها باید جدی گرفته شود. ما که اعتراضی نکردیم اما جواب مان را قرار است چه کسی بدهد؟ تاوان استفاده از داوران جوان را می دهیم و فکر می کنم بیشترین ضربه را از داوری تیم آلومینیوم خورده است. در دو صحنه از داوری ضربه خوردیم. دیگر یک داور چقدر می تواند روی نتیجه بازی تاثیرگذار باشد؟ ما دو پنالتی واضح مان در این دیدار نادیده گرفته شد. اگر برای آنها این اتفاق می افتد قطعا شرایط جور دیگری رقم می خورد. در دقیقه یک اگر برای ما پنالتی گرفته می شد و یک بر صفر جلو می افتادیم، می توانستیم با تغییر تاکتیک، شرایط را به گونه ای دیگر رقم بزنیم.

 

 

به دنبال پارک اتوبوس و شکل کثیف فوتبال نبودیم

 

ما در ورزشگاه آزادی فوتبال ارائه دادیم و به دنبال پارک اتوبوس و شکل کثیف فوتبال نبودیم. نه به دنبال دفاع صرف بودیم و نه چشم مان به ضد حملات بود. ما آمدیم و مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی فوتبال همیشگی مان را انجام دادیم و موقعیت هایی را هم کسب کردیم ولی از آنها استفاده نکردیم. دوست دارم که تیمم هجومی بازی کند و هوادار از آن لذت ببرد. به دنبال دفاع با 11 بازیکن و استفاده از موقعیت های بادآورده نیستم. همه امروز دیدند که ما نباید این بازی را می باختیم.

 

وی در پایان دلیل عدم حضورش در نشست خبری را این گونه بیان کرد: من به احترام شما که اینجا در سرما حضور داشتید مصاحبه کردم وگرنه به دلیل سرما خوردگی حالم زیاد خوب نبود. من همیشه در نشست های خبری حضور یافته ام و احترام ویژه ای برای اهالی رسانه قائل هستم.