کد خبر: 1728438/50

زمان: 12:34  
1399/10/10

بازدید: 14,327

روزنامه‌های کاتالان به تساوی خانگی بارسلونا مقابل آیبار که با نتیجه 1-1 اتفاق افتاد پرداخته و از آن به عنوان فاجعه یاد کردند.

به گزارش “ورزش سه”، بارسلونا که به دنبال راهی برای بیرون آمدن از بحران اخیر می گردد دیشب در ورزشگاه خانگی خود مقابل آیبار هم کاری از پیش نبرد و به تساوی 1-1 قناعت کرد.

 

این تساوی در نوکمپ که زمانی قلعه بارسا به حساب می آمد و حریفان این تیم از ورود به آن ترس داشتند با واکنش تند رسانه‌های هوادار مواجه شد و روزنامه‌های کاتالان از آن به عنوان یک فاجعه یاد کردند.

 

 

رسانه‌های کاتالان معتقدند بارسا نباید به عدم حضور لیونل مسی در این بازی به عنوان یک بهانه نگاه کند و از دست دادن دو امتیاز حساس در مقابل آیبار برای تیمی مثل بارسا توجیه ندارد و نخواهد داشت. اسپورت در صفحه اول خود برای این تساوی از تیتر “یک فاجعه دیگر” استفاده کرد تا عمق ناراحتی اش از این نتیجه را نشان دهد.

 

 

موندو دپورتیوو هم در صفحه اول خود از تیتر ” سال نفرین شده” استفاده کرد و خاطرنشان کرد که رویای قهرمانی کم کم از دستان بارسلونا خارج شده و دور و دورتر می شود. هر چند موندو ظاهرا کمی امیدوار است که با شروع سال جدید میلادی بارسا بتواند سال بد 2020 را به فراموشی بسپارد.