کد خبر: 1728641/50

زمان: 10:45  
1399/10/11

بازدید: 448

باشگاه اورتون از اینکه منچسترسیتی تنها چند روز بعد از تعویق بازی دو تیم به دلیل شیوع ناگهانی کرونا در اردوی سیتی، مجموعه تمرینی‌اش را باز کرده به شدت عصبانی است.

به گزارش “ورزش سه”، دیدار اورتون و منچسترسیتی که قرار بود طبق برنامه روز دوشنبه در گودیسون پارک به میزبانی اورتون برگزار بشود به دلیل آنچه شیوع دوباره کرونا در انگلیس و بالا رفتن تعداد آزمایشهای مثبت در اردوی سیتی اعلام شده بود به تعویق افتاد. اما منچسترسیتی تنها دو روز بعد اجازه باز کردن مجموعه تمرینی خود و بازگشت به تمرینها را دریافت کرد و این مساله خشم اورتون را به دنبال داشت.

 

 

بعد از تعویق بازی روز دوشنبه به دلیل مثبت شدن تست کرونای پنج بازیکن و دو نفر از کارکنان باشگاه منچسترسیتی، پپ گواردیولا و شاگردانش روز سه شنبه تستهای اضطراری کرونا دادند و دیروز نتیجه این تستها مشخص شد که بر اساس آن هیچیک از بازیکنان سیتی و کادر فنی این تیم به ویروس کرونا آلوده نبودند. به این ترتیب بود که بازیکنان سیتی دیروز بعد از ظهر با هم تمرین کردند. این خبری بود که خشم اورتون را به دنبال داشت.

 

اورتون از اینکه سیتی تنها دو روز بعد از تعویق بازی با اورتون می تواند تمرینها را از سر بگیرد عصبانی است و می گوید باشگاه منچسترسیتی و سازمان لیگ برتر در این مساله ارتباط خوب و مناسبی با اورتون نداشته اند.

 

 

باشگاه اورتون بعد از تعویق بازی روز دوشنبه از سازمان لیگ برتر رسما توضیح خواسته بود. اورتون معتقد است طبق قاعده از پیش تصویب شده اگر تیمی چهارده بازیکن غیر مبتلا به کرونا داشته باشد می تواند بازی هایش را انجام بدهد و این قاعده درباره سیتی رعایت نشده است. اورتون می گوید تا این لحظه هیچ پاسخی از لیگ برتر دریافت نکرده و حالا شاهد شروع دوباره تمرینات سیتی بوده است.