کد خبر: 1728680/50

زمان: 13:40  
1399/10/11

بازدید: 7,630

سامی خدیرا ستاره مغصوب یوونتوس که شایعاتی درباره پیوستنش به تاتنهام یا اورتون به گوش می رسد از علاقه خود برای بازی در لیگ انگلیس خبر داد.

به گزارش “ورزش سه”، سامی خدیرا ستاره مغصوب یوونتوس در هفته های اخیر با شایعاتی درباره مقاصد احتمالی اش بعد از ترک یوونتوس مطرح بوده و جدیدترین تیمهایی که گفته می شود به دنبال خرید او هستند تاتنهام و اورتون بوده اند.

 

 

این ملی پوش آلمانی حالا در یک مصاحبه از علاقه خود به بازی در لیگ برتر جزیره گفته و می گوید خودش را برای بازی در این لیگ آماده می کند.

 

خدیرا در گفتگو با اتلتیک در این باره گفت:” جای خالی لیگ برتر در کلکسیون لیگهایی که در آنها بازی کرده ام دیده می شود. بازی در لیگ جزیره تجربه عالی ای خواهد بود. در انگلیس بازی ها کمتر متوقف می شود و تعداد ضدحمله ها به مراتب بیشتر است. این همان چیزی است که من دوست دارم. برای اینکه از نظر سرعت و قدرت بدنی برای لیگ برتر آماده بشوم با مربی بدنسازی ام جلسات اضافی داشته و خوب کار کرده ام”.

 

ستاره آلمانی در ادامه گفت:” یک حس درونی که از عشقم به فوتبال ناشی می شود به من می گوید به فوتبال بازی کردن نیاز دارم. اگر ممکن باشد دوست دارم ادامه فوتبالم در لیگ برتر باشم و برای رسیدن به این هدف کار می کنم”.