کد خبر: 1728712/29

زمان: 15:48  
1399/10/11

بازدید: 26,164

گزارش آاس؛

بارسلونا یک ماه سخت و طوفانی را پیش رو دارد و در اولین ماه سال 2021 تمام بازی هایش در زمین حریفان خواهد بود.

به گزارش “ورزش سه”، کار بارسا در سال 2020 با تساوی ناامیدکننده خانگی برابر ایبار به اتمام رسید. سالی کابوس وار برای بارسا که در آن موفق به فتح هیچ جامی نشد. بارسا تیم ششم لالیگاست و اکنون با یک بازی بیشتر از اتلتیکوی صدرنشین، 10 امتیاز اختلاف دارد و شاید دیگر شانسی برای قهرمانی نداشته باشد.

بارسا در ماه ژانویه 2021 حتی ممکن است روزهای بدتری را تجربه کند.

 

 

 

 

تنها کافی است به برنامه این تیم در ماه ژانویه نگاه کرد. آبی اناری ها تا سی و یکم ژانویه در نوکمپ بازی نخواهند کرد و در این روز میزبان اتلتیک بیلبائو خواهند بود. شاگردان رونالد کومان باید در زمین اوئسکا، بیلبائو(بازی عقب افتاده)، گرانادا و الچه بازی کنند در حالی که آمار خوبی در بازی های دور از خانه ندارند.

بارسا در لالیگا تنها دو پیروزی در زمین حریفان کسب کرده و مقابل ختافه، اتلتیکومادرید و کادیز شکست خورده است. همچنین برابر آلاوس 1-1 متوقف شد. با این چشم انداز بارسا کار سختی در شروع سال جدید خواهد داشت. 

 

 

 

 

بارسا در ژانویه سوپرکاپ اسپانیا را هم پیش رو دارد و در نیمه نهایی باید به مصاف سوسیداد برود. آبی اناری ها همچنان از در اختیار داشتن جرارد پیکه، سرجی روبرتو، آنسو فاتی و فیلیپ کوتینیو به دلیل مصدومیت محروم خواهند بود.