کد خبر: 1729377/50

زمان: 12:50  
1399/10/15

بازدید: 29,700

روزنامه سان می گوید اوله گنار سولسشر به زودی با شش بازیکن یونایتد که می خواهد در ماه ژانویه آنها را واگذار کند جلسه‌ای خواهد داشت.

به گزارش “ورزش سه”، روزنامه انگلیسی سان می گوید اوله گنار سولسشر سرمربی منچستریونایتد به دنبال واگذاری شش بازیکن مازاد این تیم است و به زودی در جلسه ای با این شش بازیکن موضوع را به آنها اطلاع خواهد داد.

 

 

سان در گزارش خود از فیل جونز، مارکوس روخو و دنیل جیمز به عنوان سه نفر از این شش بازیکن یاد کرده است. این روزنامه می گوید سرخیو رومرو هم احتمالا در این فهرست قرار دارد. برخی رسانه‌های دیگر از جسی لینگارد هم به عنوان یکی دیگر از مهره‌های مازاد مد نظر سولسشر نام برده اند.

 

 

این شش نفر در فهرست 35 نفره سولسشر در فصل جاری حضور دارند ولی او به ندرت آنها را در ترکیب اصلی تیمش به میدان فرستاده است. سرمربی نروژی یونایتد حالا قصد دارد با خلوت کردن فهرست بازیکنان خود بتواند برای خرید ستاره های جدید در ماه ژانویه و به خصوص در تابستانی آتی آماده شود.

 

سان می گوید فیل جونز که مدتها است با انواع و اقسام مصدومیتها روبرو بوده مورد علاقه باشگاه وست برامویچ قرار دارد. از سوی دیگر نیوکاسل مایل است مارکوس روخو را از یونایتد به خدمت بگیرد. در مورد جسی لینگارد جالب اینجا است که یونایتد هفته گذشته قرارداد او که در شرف پایان بود را یک سال زودتر تمدید کرد اما سان می گوید هدف باشگاه این بوده که در زمان جدایی لینگارد، او به صورت رایگان اولدترافورد را ترک نکند و یونایتد از قرارداد انتقال او سهم ببرد.