کد خبر: 1728972/4

زمان: 12:06  
1399/10/13

بازدید: 14,482

هوادار 3 – نود ارومیه 0؛ با رای کمیته انضباطی

تیم هوادار در شرایطی که پیش از این موفق شده بود با برتری تک گله برابر نود ارومیه این دیدار را به نفع خود کند، اکنون با نظر کمیته انضباطی این بازی سه هیچ به سود آنها اعلام شده است.

به گزارش “ورزش سه”، با حکم کمیته انضباطی دیدار تیم های هوادار برابر نود ارومیه با نتیجه ۳ بر صفر به نفع هوادار اعلام شد.

 

این دیدار که در چارچوب هفته اول لیگ آزادگان برگزار شده بود، با برتری یک گله شاگردان رضا عنایتی مقابل حریف به پایان رسید. با این حال با شکایت دوباره باشگاه هوادار به دلیل سود بردن حریف از یک بازیکن غیرقانونی در ترکیب خود، این پرونده در کمیته انضباطی به جریان در آمد و رای آن اعلام شده است.

 

طبق رای کمیته انضباطی به دلیل سود بردن باشگاه نود ارومیه از یک بازیکن غیرقانونی، در بازی با هوادار ۳ بر صفر بازنده شد و‌ همچنین این باشگاه به پرداخت ۵ میلیون تومان جریمه نقدی محکوم‌ شد.

 

با این شرایط با توجه به اینکه دو گل به گل های هوادار نسبت به جدول قبلی اضافه می شود هوادار با تفاضل گل بهتر نسبت به پارس جم به صدر جدول رده بندی لیگ یک صعود کرد تا شرایط را در جدول به سود خود کند.

 

 

رضا عنایتی، مهاجم اسبق استقلال در نیم فصل گذشته هدایت این تیم را برعهده گرفت و توانسته بود آنها را به جایگاه مناسبی در جدول برساند. اکنون در فصل جدید نیز در ادامه جاه‌طلبی این تیم برای دستیابی به سهمیه صعود، آنها طی دیدارهای اخیر به نتایج مطلوبی دست یافته‌اند و با رای کمیته انضباطی با آوراژ گل بهتر نسبت به پارس جنوبی جم در صدر جدول به کار ادامه خواهند داد.