کد خبر: 1729517/42

زمان: 21:15  
1399/10/15

بازدید: 42,825

لوییس سوارز، ستاره گلزن اتلتیکومادرید از مجری و خبرنگار اسپانیایی تشکر کرد.

به گزارش “ورزش سه”، لوییس سوارز که در تابستان و بعد از جنجال های فراوان از بارسلونا جدا شده و راهی اتلتیکومادرید شد، در این فصل عملکرد درخشانی در تیم جدیدش داشته و یکی از عوامل اصلی صدرنشینی روخی بلانکوس لقب گرفت. لوییس سوارز گرچه مدتی به علت ابتلا به ویروس کرونا قادر به همراهی اتلتیکو نبود، اما در این مدت در 12 بازی 9 بار موفق به گلزنی شده و صدرنشین جدول گلزنان لالیگا نیز لقب گرفته است. او دیشب در دقیقه 91 دروازه آلاوس را باز کرده و گل برتری تیمش را به ثمر رساند.

 

این در حالیست که بارسلونا بعد از جدایی لوییس سوارز حال و روز چندان مساعدی نداشته و شانس زیادی برای قهرمانی در این فصل لالیگا ندارد. آلفردو مارتینز، خبرنگار اسپانیایی به شماتت بارسلونا به علت صدور مجوز لوییس سوارز پرداخته و این توئیت به مذاق مهاجم اتلتیکو خوش آمده است.

 

آلفردو مارتینز در صفحه خود نوشت: “نابغه هایی که تصمیم به اخراج لوئیس سوارز گرفتند. این باشگاه یکی از بزرگترین گلزنان سالهای اخیر جهان را اخراج کرده، دستمزد قراردادش را به او داد، رقیب مستقیم را تقویت ساخته و زوج ایده آل ستاره اصلی خود لیونل مسی را ناامید کرد. تبریک می گویم.”

 

لوییس سوارز در پاسخ نوشت: “آلفردو، از تو متشکرم که همیشه از من حمایت کردی.”