به گزارش “ورزش سه” از چهاردهم دی ماه فصل جدید رقابت های لیگ دسته سوم آغاز خواهد شد و مرحله اول بازی های این لیگ شروع می شود. در بین تیم های حاضر در این رقابت ها شاهد چهره های نام آشنای فوتبالی خواهیم بود. از محسن یوسفی ستاره سال های نه چندان دور استقلال گرفته تا محمدرضا مهدوی که به تازگی به جرگه مربیان پیوسته است.

 

شهروندهای مازندران در این فصل به سمت ستاره های لیگ برتری رفته اند. ابتدا شهروند رامسر به سراغ ستاره استان همجوار رفت. محمدرضا مهدوی کاپیتان اسبق داماش گیلان و سپیدرود رشت را که با این دو تیم شمالی سال ها در سطح اول فوتبال ایران بازی کرده به عنوان سرمربی به خدمت گرفت.

 

 

شهروند نور هافبک چپ پای سابق استقلال را به خدمت گرفت تا در رقابت های مرحله اول لیگ دسته سوم برای این تیم مازندرانی توپ بزند. یوسفی که زاده شهرستان نور است، فوتبال خود را در سال 1383 از شموشک نوشهر آغاز کرد و با نمایش هایی که داشت، توانست در سال 1385 به استقلال تهران ملحق شود. او سپس در سال 1387 به صبا رفت ولی دوری اش از استقلال بیشتر از یک فصل طول نکشید تا بار دیگر راهی این تیم شود و سه فصل آینده را با پیراهن استقلالی ها بازی کند. پس از آن سایپا، پدیده و ماشین سازی تیم های بودند که این هافبک مازندرانی برایشان در لیگ برتر بازی کرد. حالا محسن یوسفی مجددا به مستطیل سبز بازگشته تا برای تیم شهرش پا به توپ شود.

 

 

احمد مومن زاده دیگر نامی است که در بین لیگ سه ای های این فصل به چشم می خورد. این ستاره اصفهانی مسن ترین بازیکن فوتبال ایران در فصل جدید لقب خواهد گرفت و در 45 سالگی برای تیم ون پارس که نقش موثری در صعود این تیم از سوپر لیگ اصفهان به لیگ سه داشت بازی خواهد کرد. مومن زاده سابقه پوشیدن پیراهن تیم های استقلال، سایپا، سپاهان، فولاد و ..‌. را در کارنامه خود دارد و همچنین دو بار جام قهرمانی لیگ برتر را با تیم های سپاهان و فولاد بالای سر برده است.

 

 

مرحله اول لیگ دسته سوم با این ستاره ها پیگیری خواهد شد و اما مرحله دوم این رقابت ها که تقریبا سه ماه تا شروع آن فرصت است نیز چهره های پرافتخار فوتبال ایران را به خود خواهد دید. فصل گذشته سید میثم حسینی مدافع اسبق استقلال و پرسپولیس در شهر خودش در مستطیل سبز دیده شد و فصل جدید نیز برای شهرداری نوشهر بازی خواهد کرد.

 

 

شهرداری نوشهر که سید میثم حسینی را در اختیار دارد از حضور محسن بنگر به عنوان سرمربی بهره می برد. بنگر که چندین قهرمانی در لیگ برتر و جام‌حذفی را یدک می کشد و همچنین سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی را نیز در کارنامه دارد به عنوان سرمربی هدایت شهرداری چی ها در لیگ سه را عهده دار خواهد بود.

 

حضور لیگ برتری های سابق در لیگ دسته سوم بدون شک کیفیت و جذابیت این لیگ را بالاتر خواهد برد و می توان گفت تا شروع فصل جدید باز هم شاهد چنین اتفاقاتی در لیگ سه خواهیم بود