کد خبر: 1728743/44

زمان: 18:15  
1399/10/11

بازدید: 36,496

تیم ما تخلفی نکرده بود که بازی 3-0 شود

هافبک تیم فوتبال ذوب آهن گفت: پرسپولیس تیم بزرگی است و از نظر من قهرمان آسیاست.

به گزارش “ورزش سه”، قاسم حدادی فر، هافبک تیم فوتبال ذوب آهن در رابطه با تساوی این تیم برابر پرسپولیس عنوان کرد: بازی سختی بود. تیم ما درگیر کرونا بود و کش و قوس های زیادی تجربه کردیم. با این حال امروز بازی خوبی را ارائه کردیم و حتی می توانستیم در دقایق پایانی برنده باشیم. از همین امروز برای بازی های بعدی برنامه ریزی و تلاش می کنیم چون جایگاه تیم ما اینجای جدول نیست. امیدوارم بتوانیم در هفته های بعدی امتیاز بگیریم و خودمان را بالا بکشیم.

 

وی درباره اینکه قبلا گفته بود بازی با پرسپولیس باید به خاطر کرونایی های این تیم لغو شود، افزود: یک سوءتفاهمی به وجود آمده بود. من از آن ها خواهش کردم. می دانم یک تیم و یک مجموعه چه سختی می کشد تا به فینال آسیا راه پیدا می کند. از همین احسان پهلوان بپرسید که بزرگترین حسرت زندگی ات چیست و می گوید اینکه نتوانستم در فینال آسیا بازی کنم. آن موقع تیم ما آمد تهران و آماده بازی بود که گفتند بازی لغو شده است. گلایه من این بود و شاید آن خبرنگاری که این صحبت را منتقل کرد، بد برداشت کرده بود. حرف من این بود که چرا مسئولان پرسپولیس می گفتند بازی باید سه بر صفر شود. تیم ما چه تخلفی انجام داده بود؟

هافبک تیم فوتبال ذوب آهن درباره اینکه می گفتند بازیکنان شما باید دو بار تست می دادند، گفت: وقتی ایفمارک آمده و تست گرفته، ما دیگر چه کار باید بکنیم؟ آن ها ناظر بودند و همه چیز را دیدند. تعجب می کنم از آقای شکوری که به عنوان یک فرد فوتبالی چنین حرفی را می زند. من نیاز ندارم صداقت خودم را ثابت کنم. مردم خودشان بهترین قاضی هستند. پرسپولیس تیم بزرگی است و از نظر من قهرمان آسیاست.