کد خبر: 1728812/13

زمان: 10:01  
1399/10/12

بازدید: 1,629

هدف: رکورد بیشترین گل‌زده در تیم‌های مختلف لیگ برتری؛

گلزنی مهاجم بلندقامت پیکانی‌ها در دیدار روز گذشته مقابل نفت باعث شد تا حالا رقابت جذابی میان فرزاد حاتمی و محمد قاضی در ادامه لیگ بیستم صورت پذیرد؛ دو مهاجم کهنه‌کاری که همچنان در سطح اول فوتبال ایران کار خود را دنبال می‌کنند.

به گزارش “ورزش سه” هر چند لیگ بیستم از حیث سن و سال مربیان، حسابی جوان شده و مربیان متولد دهه 50 و 60 در آن حکمرانی می‌کنند و میانگین سنی سرمربیان لیگ برتری هم به عدد تقریبی 45 سال رسیده است اما هنوز در ترکیب بسیاری از تیم‌ها بازیکنان باتجربه و سن و سال‌دار حضور دارند؛ از جمله بازیکنانی مثل فرزاد حاتمی که حالا پس از حضور در لیگ یک، دوباره تصمیم بازگشت به لیگ برتر را گرفت و در لیگ بیستم با پیراهن پیکان به میدان می‌رود و یا محمد قاضی که امسال برای مس رفسنجان در لیگ برتر بازی می‌کند.

 

حاتمی و قاضی نشان داده‌اند که به رغم سن و سال خود، همچنان آمادگی‌شان را حفظ کرده‌اند و در امر گلزنی نیز تاکنون موفق بوده‌اند؛ این دو بازیکن که به مارکوپولوهای فوتبال ایران به واسطه تغییر پرشمار تیم‌های خود معروف هستند، به دنبال کسب رکورد بیشترین گلزنی با تیم‌های مختلف در لیگ برتر هستند. رکوردی که تا پیش از شروع لیگ بیستم، در اختیار محمد غلامی مهاجم رشتی امسال سپیدرود با 10 گل بود اما حالا حاتمی با گلزنی این هفته خود مقابل صنعت نفت آبادان و محمد قاضی با دو گلی که امسال توانسته برای مس به ثبت برساند، به رکورد غلامی رسیده‌اند و می‌خواهند در ادامه فصل نیز این رکورد را به تنهایی از آن خود کنند.

 

در هفته دهم پیکان باید به مصاف نساجی مازندران برود و فولاد نیز میزبان مس رفسنجان است و باید دید فرزاد حاتمی و محمد قاضی می‌توانند رکورد گلزنی‌های خود در لیگ برتر را بهبود بخشند یا همچنان آن‌ها پایاپای رکورد غلامی با 10 گل زده خواهند ماند.