کد خبر: 1729901/39

زمان: 17:33  
1399/10/17

بازدید: 5,571

تارتار استاد برگرداندن بازی است

مهاجم پیکان تهران می‌گوید داور بازی با نساجی در چند صحنه می‌توانست برای تیمش پنالتی بگیرد.

فرزاد حاتمی در گفت و گو با خبرنگار “ورزش سه” درباره برد روز گذشته تیمش مقابل نساجی بیان کرد: تیم ما امسال نشان داده پتانسیل بالایی برای کسب نتایج خوب دارد. دیروز هم با اینکه در نیمه اول نتوانستیم بازی خوبی به نمایش بگذاریم اما با صحبت‌هایی که کادرفنی انجام داد در نیمه دوم شرایط مان بهبود یافت و توانستیم یک کامبک تماشایی بزنیم و دو بر یک برنده شویم. خداراشکر می‌کنم که 3 امتیاز دیگر را گرفتیم و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

وی درباره گلزنی خودش در این بازی ودومین گل 3 امتیازی فصل تاکید کرد: خداراشکر می‌کنم که برای تیمم مثمرثمر بودم. من فقط زحمات همه بچه ها را به ثمر نشاندم. همین که تیم موفق باشد، برایم کافی است.

 

مهاجم پیکان درباره اینکه به تعویض طلایی مهدی تارتار تبدیل شده،گفت: آقای تارتار دید فنی بالایی دارد و توانایی هایش به همه ثابت شده است. ایشان استاد برگرداندن بازی ها است و دیروز هم این مساله یک بار مشخص شد. امیدوارم با همین روند کارمان را جلو ببریم و کارگران زحمتکش ایرانخودرو را خوشحال کنیم.

حاتمی درباره اعتراض اعضای تیم نساجی به داور بازی دیروز گفت: من نمی‌دانم این همه شلوغ کاری برای چیست. داور که ماشین نیست، اشتباه می‌کند اما برایم جالب است که می‌گویند به ضرر نساجی سوت زده است. در حالی که من فکر می‌کنم حتی دو پنالتی برای ما نگرفت. یک صحنه اش روی خودم بود که بازیکن حریف از پشت مرا هل داد اما داور از کنار این صحنه گذاشت. صد درصد روی من خطای پنالتی شد اما داور نادیده گرفت. به هر حال نمی‌شود ایرادی به داوران گرفت، چون آنها اشتباه می‌کنند اما هرگز اینطور نبود که فقط به ضرر نساجی سوت زده باشد.