به گزارش “ورزش سه”، پس از حضور علیرضا بیرانوند در فوتبال بلژیک، اسم باشگاه آنتورپ بلژیک در میان اهالی فوتبال به نامی آشنا تبدیل شد و پیگیری اخبار این تیم در چند وقت اخیر، کار اهالی فوتبال در ایران بوده است. از حضور بیرانوند مقابل تاتنهام گرفته تا تغییر سرمربی این تیم.

اما جدیدترین خبری که حول و حوش باشگاه آنتورپ منتشر شد، بسیار عجیب تر از سایر اخبار است. اتفاقی شگفت انگیز که در تمرین روز دوشنبه این تیم رخ داد و دیدیر لامکل زی مهاجم کامرونی این تیم دست به سبک جدیدی از یاغی گری در فوتبال زد و با پوشیدن پیراهن دشمنی خونی و رقیب سنتی آنتورپ در تمرین این تیم حاضر شد.

داستان از این قرار است دیدیر لامکل زی که در سال 2018 از تیم دسته دومی چامویس نیورتایس فرانسه به آنتورپ پیوست، در این فصل از رقابت های ژوپیتر بلژیک تنها 5 بار برای آنتورپ به میدان رفته است و در 11 دیدار گذشته این تیم، حتی یک ثانیه نیز برای تیمش به میدان نرفت و به یک سکونشین محض تبدیل شد.

قرار نداشتن لامکل در اندیشه های ایوان لکوی سرمربی آنتورپ باعث خشمگین شدن این مهاجم 24 ساله شد و او را واداشت تا برای جدایی از جمع آنتورپی ها، با سایر تیم ها وارد مذاکره شود و در این راه با تیم پاناتینایکوس یونان نیز به توافقاتی دست یافت.

با وجود تغییر سرمربی آنتورپ و جایگزینی فرانک ورکوترن  به جای ایوان لکوی، مهاجم کامرونی آنتورپ بازهم ساز جدایی کوک کرد اما تلاش های لامکل برای جدایی از جمع آنتورپی ها بی نتیجه بود چرا که مدیران این تیم، به این مهاجم اجازه جدایی ندادند.

 

 

 

 

این مسئله موجب خشم و عصبانیت لامکل شد و این بازیکن در اقدامی عجیب و غیرحرفه ای، در تمرین روز دوشنبه آنتورپ، با پیراهن تیم اندرلخت دیگر تیم بلژیکی حاضر شد. تیمی که با آنتورپی ها رقیب سنتی هستند و به قول معروف، هواداران این دو تیم در فوتبال بلژیک به خون یکدیگر تشنه اند!

این حرکت عجیب لامکل باعث شد تا نگهبانان، این بازیکن را به محل تمرین آنتورپ راه ندهند و تلاش های عجیب این بازیکن عصبانی برای باز کردن درب ورودی ساختمان محل تمرین آنتورپ نیز در نوع خود عجیب بود. صحنه ای که از چشم عکاسان حاضر در آنجا دور نماند.
به هر حال ای حرکت دیدر لامکل با عصبانیت بی حد و حصر هواداران آنتورپ مواجه شد و آنها در فضای مجازی به انتقاد شدید از این بازیکن پرداختند. اتفاقاتی که موجب شد لامکل مجبور شود در ویدیویی حضور پیدا کرده و به صورت رسمی از هواداران تیمش عذرخواهی کند.

لامکل در این ویدیو که از صفحه رسمی باشگاه آنتورپ در توئیتر و اینستاگرام نیز منتشر شد، گفت: من می خواهم از باشگاه و هواداران آنتورپ عذرخواهی کنم، زیرا آنها هواداران باشکوه و شگفت انگیزی هستند. آنها همیشه از من حمایت کرده اند. این حرکت من به این دلیل است که من به دنبال جدایی از آنتورپ بودم.

لامکل در ادامه گفت: من واقعاً می خواهم برای این حرکت عذرخواهی کنم. فراموش نمی کنم هم تیمی هایم در رختکن و کادر فنی، از زمان ورود من به اینجا، از من حمایت کرده اند. اگر مربی جدید به من احتیاج داشته باشد، در دسترس باشگاه هستم. امیدوارم هواداران را خیلی زود در استادیوم ها ببینیم.
به هر حال باید منتظر ماند و دید آیا این عذرخواهی لامکل مورد قبول هواداران آنتورپ واقع می شود یا خیر ولی شاید حضور در تمرین تیم با پوشیدن لباس رقیب سنتی، آخرین تلاش های یک بازیکن برای جدایی از تیم فعلیش باشد. گزینه عجیبی که لامکل آن را انتخاب کرد.