کد خبر: 1728192/50

زمان: 11:10  
1399/10/09

بازدید: 23,247

با انتشار اخباری مبنی بر قصد دیگو کاستا برای جدایی از اتلتیکو اعلام شد که ستاره اسپانیایی در صورت پیوستن به رئال مادرید یا بارسلونا 25 میلیون یورو جریمه خواهد شد.

به گزارش “ورزش سه”، اخیرا در اسپانیا اخباری منتشر شد که حاکی از این بود دیگو کاستا مهاجم اسپانیایی اتلتیکو مادرید امسال ژانویه قراردادش با روخی بلانکو را فسخ کرده و این تیم را ترک خواهد کرد.

 

 

این در حالی است که قرارداد او تا تابستان آتی ادامه دارد. حالا مشخص شده که اگر کاستا بخواهد با ترک اتلتیکو به یکی از دو رقیب اصلی این تیم در اسپانیا یعنی بارسلونا یا رئال مادرید ملحق شود با جریمه سنگین 25 میلیون یورویی روبرو خواهد شد.

 

رادیوی اسپانیایی کادنا کوپه در گزارش خود مدعی شد بر اساس مفاد قرارداد دیگو کاستا با اتلتیکو او در صورتی که قراردادش را زودهنگام فسخ کند و به یکی از تیمهای بارسلونا، رئال مادرید یا سویا ملحق شود باید مبلغ 25میلیون یورو جریمه بپردازد.

 

 

بر اساس این گزارش دیگو کاستا حتی اگر به یکی از این سه تیم ملحق نشده بلکه به تیم دیگری ملحق شود که در لیگ قهرمانان اروپا حضور دارد هم باید مبلغ 5 میلیون یورو جریمه پرداخت کند. از این گذشته کاستا حتی اگر به تیمی منتقل شود که هیچیک از این دو شرط را ندارد مبلغ جریمه پرداختی توسط او به باشگاه اتلتیکو 3 میلیون یورو خواهد بود.

 

همین ایستگاه رادیویی پیش از این گزارش داده بود با توجه به اینکه دیگو کاستا به اتلتیکو اعلام کرده که قصد دارد برای ترک روخی بلانکو با مدیریت باشگاه به توافق برسد اتلتیکو به او اجازه داده در تمرین دیروز دوشنبه حضور نداشته باشد.