کد خبر: 1728776/52

زمان: 21:52  
1399/10/11

بازدید: 59,145

کریستین فالک، خبرنگار مطرح بیلد مدعی شد باشگاه منچسترسیتی قصد دارد در تابستان برای جذب هری کین از تاتنهام اقدام کند.

به گزارش “ورزش سه”، سرخیو آگوئرو بعد از پشت سر گذاشتن چند فصل بی نظیر در منچستر سیتی و تبدیل شدن به اسطوره این باشگاه رفته رفته به درهای خروج نزدیک شده است. این ستاره آرژانتینی طی ماه‌های اخیر دائماً با مصدومیت های پیاپی دست و پنجه نرم کرده و تا حدود زیادی از دوران اوج خود فاصله گرفته است.

 

 

 

 

منچستر سیتی در حال حاضر به جز آگوئرو ستاره برزیلی یعنی گابریل ژسوس را هم در خط حمله در اختیار دارد اما بسیاری معتقد هستند که سیتیزن ها نمی توانند تنها با این مهاجم برای کسب جام های بزرگ بجنگند و به همین خاطر به یک مهاجم سطح اول و به نوعی فوق‌ستاره احتیاج دارند.

 

در همین ارتباط کریستین فالک، خبرنگار مطرح بیلد آلمان ادعای جالبی را مطرح کرده است. او مدعی شده که باشگاه منچستر سیتی در حال آماده سازی یک پیشنهاد 100 میلیون یورویی برای جذب هری کین از تاتنهام است و می خواهد در تابستان این ستاره انگلیسی را به اتحاد آورد.

 

 

 

 

گفتنی است مهاجم ملی پوش تاتنهام تا سال 2024 با این تیم قرارداد دارد و بعید به نظر می رسد که باشگاه لندنی به این راحتی‌ها اجازه جدایی ستاره اول خود را صادر کند اما با این وجود کین می تواند یک گزینه جذاب نقل و انتقالاتی برای تیم پپ گواردیولا باشد.