کد خبر: 1729932/42

زمان: 20:10  
1399/10/17

بازدید: 10,101

لغزش دوباره سر بزنگاه؛

اینتر در بدترین مقطع شکست خورد و فرصت مناسبی را برای صدرنشینی از دست داد.

به گزارش “ورزش سه”، امشب دیدار حساس دو تیم میلان و یوونتوس در استادیوم سن سیرو برگزار می شود و اینتر امروز فرصت خوبی برای رسیدن به صدر جدول سری آ داشت، اما آنها در خانه سمپدوریا 1-2 مغلوب شده و این موقعیت خوب را از دست دادند. نراتزوزی بازی را بهتر آغاز کرد و خیلی زود فرصت داشت به گل اول دست یابد، اما الکسیس سانچس پنالتی خود را خراب کرد و در ریباند نیز اشلی یانگ فرصت بسیار خوبی را از دست داد.

 

در ادامه آنتونیو کاندروا و کیتا بالده، دو بازیکن سابق اینتر دروازه این تیم را باز کردند و تک گل نیمه دوم استفان دی فرای نیز مانع شکست بدموقع این تیم نشد. آخرین بازی اینتر در مارچ سال گذشته و در خانه یوونتوس مغلوب شده بود و حالا آنها تقریبا بعد از 10 ماه دوباره بیرون از خانه شکست خوردند.

 

غیبت روملو لوکاکو در این دیدار محسوس بود و ورود او به میدان در نیمه دوم نیز نتوانست مانع باخت اینتر شود. حالا و در صورت پیروزی میلان در دیدار امشب، فاصله تیم آنتونیو کونته با صدر جدول به چهار امتیاز خواهد رسید و جبران این فاصله دشوارتر از قبل خواهد شد. کونته به خوبی می داند که تنها در صورت رسیدن اینتر به قهرمانی در این پست باقی خواهد ماند و بعید است با از دست رفتن شانس فتح اسکودتو، شاهد حضور این سرمربی ایتالیایی در رختکن این تیم در فصل بعدی باشیم.