کد خبر: 1728558/42

زمان: 19:26  
1399/10/10

بازدید: 27,479

رابرت لواندوفسکی، ستاره بایرن مونیخ سال 2020 را سالی فوق العاده توصیف کرده است.

به گزارش “ورزش سه”، رابرت لواندوفسکی سالی فوق العاده را در لباس بایرن مونیخ سپری کرده و نقش مهمی در دومین سه گانه تاریخی این باشگاه ایفا کرد. بعد از فتح لیگ قهرمانان، تصویری از رابرت لواندوفسکی در رختخواب با جام قهرمانی منتشر شد و حالا این ستاره لهستانی در مورد آن تصویر و البته سال درخشان 2020 صحبت کرده است.

 

رابرت لواندوفسکی گفت: “گلهای مورد علاقه خود فصل گذشته؟ من گلهای خودم در لیگ قهرمانان به خصوص گلهای دیداری در آن چهار بار موفق به گلزنی شدم را به خوبی به یاد می آورم. دوران حضور در لیسبون برای مرحله نهایی رقابت های لیگ قهرمانان و جشن های بعد از پیروزی در فینال و کسب عنوان قهرمانی برای من لحظه بسیار خاصی بود. در مجموع اتفاقات سال 2020 تماشایی و فوق العاده بود، اما بایرن مونیخ فصل بعد نیز برای قهرمانی در لیگ قهرمانان تلاش کرده و نگاه ما رو به جلو خواهد بود.”

 

رابرت لواندوفسکی روی عکس خود با جام لیگ قهرمانان در رختخواب نیز گفت: “من هنوز آن عکس را در جایی روی دیوار خانه ام آویزان نکرده ام، اما شاید روزی این کار را انجام دهم. این یک عکس جالب و یک خاطره فوق العاده از آن شب قهرمانی در لیسبون بود.”