کد خبر: 1729952/34

زمان: 23:11  
1399/10/17

بازدید: 3,909

بعد از شکست نساجی در برابر پیکان که موجب شد تیم مازنی نزدیک ترین تیم به منطقه خطر شود شائبه برکناری وحید فاضلی و حضور دوباره مجید جلالی در تیم مازنی قوت گرفت.

به گزارش “ورزش سه”، علیرضا اسدی – رئیس هیات مدیره باشگاه نساجی بعد از برگزاری جلسه اعضای هیات مدیره با وحید فاضلی گفت: این جلسه با موضوع بررسی و ارزیابی وضعیت فنی تیم نساجی درپی ناکامی‌های اخیر برگزار شد و سعی کردیم مشکلاتی که در این بخش و همچنین زمینه‌های روحی و روانی و کمک در دیگر حوزه‌ها وجود دارد، تحلیل شود. تصمیم بر این شد درحال حاضر دکتر فاضلی به کارشان ادامه دهند. به لحاظ اجرایی و امکاناتی، کم‌وکاستی وجود ندارد. کمک‌های مضاعفی نیز به تیم در حوزه‌های دیگر انجام خواهیم داد. مهلت خاصی برای ادامه فعالیت سرمربی تعیین نکردیم و امیدواریم عملکرد کادر فنی از این به بعد متناسب با خواسته‌های ما باشد. شرایط و روند فنی تیم را بازی به بازی می‌سنجیم. آقای فاضلی از دانش و علم فنی قابل قبولی برخوردارند و شایسته است فرصت بیشتری به او بدهیم.

 

اسدی با اعلام اینکه مسیر طولانی تا انتهای لیگ در پیش داریم، ادامه داد: در این مقطع زمانی از لیگ، تغییر در کادر فنی هم آینده غیرقابل پیش‌بینی دارد. اگر کادر جدیدی هم بخواهیم تعیین کنیم، طبیعتاً باید تا چند بازی به آنها نیز فرصت بدهیم. ضمن اینکه اگر تغییراتی بخواهیم انجام دهیم و باز هم روند ناکامی‌ها ادامه پیدا کند، با شرایط بحرانی و اسفناکی مواجه خواهیم شد. در نیم‌فصل اول قرار داریم و باید از حساسیت‌ها بکاهیم. همه باید دست‌به‌دست هم دهیم و به نساجی کمک کنیم. قطعاً ایجاد هرگونه شرایط استرس‌زا برای کادر فنی، بازخورد منفی دارد.

 

رئیس هیات مدیره باشگاه نساجی مازندران با بیان اینکه آقای رضا حدادیان به‌عنوان سرمایه‌گذار باشگاه با توجه به اینکه سرمایه‌اش مستقیماً درگیر آینده تیم بوده، در این شرایط از همه ما دلسوزتر است، گفت: تمام افرادی هم که در باشگاه و تیم مشغول به فعالیت هستند برای حفظ آبرو و دفاع از عملکرد خود، درحال تلاش هستند. باز هم تاکید می‌کنم، نگرانی هواداران بحق و ارزشمند است اما نباید این اضطراب‌ها نتیجه بالعکس بر روی عملکرد تیم داشته باشد. از همه علاقه‌مندان و طرفداران همیشگی نساجی که با این تیم زندگی می‌کنند تقاضا داریم در شرایط فعلی کمک‌حال باشند و آرامش خود را حفظ کنند. نباید رفتارهایی سر بزند که موجب استرس مسئولین باشگاه و تیم شود که صد در صد تاثیر منفی بجا می‌گذارد. هر کسی در هر سطح و مقامی است و فکر می‌کند می‌تواند به‌نوعی به باشگاه کمک کند، حضورش را می‌پذیریم.