کد خبر: 1728643/50

زمان: 11:00  
1399/10/11

بازدید: 9,890

پاس بلند استثنایی ترنت الکساندر آرنولد ستاره لیورپول برای سادیو مانه مهاجم این تیم، شگفتی بسیاری از کارشناسان را به دنبال داشت.

به گزارش “ورزش سه”، در جریان دیدار دیروز لیورپول و نیوکاسل که با تساوی 0-0 به پایان رسید یک پاس بلند استثنایی از ترنت الکساندر آرنولد ستاره لیورپول که برای سادیو مانه مهاجم این تیم ارسال شد شگفتی کارشناسان و رسانه‌ها را برانگیخت. پیتر کراوچ ملی پوش سابق انگلیسی که به عنوان کارشناس در استودیوی پخش زنده بازی حضور داشت از پاس آرنولد به عنوان پاسی باورنکردنی و استثنایی یاد کرد.

 

 

با اینکه در نیمه اول بازی لیورپول نمی توانست راهی به سمت دروازه نیوکاسل پیدا کند اما ترنت الکساندر آرنولد در همین نیمه با پاس درخشان خود مورد تحسین قرار گرفت. آرنولد توپ را در نیمه زمین و نزدیک به خط عرضی میانه زمین گرفت و سادیو مانه را در میان مدافعین حریف دید.

 

 

 

الکساندر آرنولد با یک پاس بلند قطری توپ را به زیبایی برای مانه فرستاد و با این پاس باعث شد دفاع مستحکم نیوکاسل جا بماند و موقعیتی عالی برای مانه ایجاد شود که البته به گل تبدیل نشد.

 

 

کراوچ که به عنوان کارشناس در استودیوی آمازون حضور پیدا کرده بود بعد از دیدن پاس ترنت الکساندر آرنولد گفت:” باورکردنی نیست. از اونجا توپ را برای مانه فرستاد، مگه نه؟ باورکردنی نیست. الکساندر آرنولد و اندی رابرتسون امشب ستونهای اصلی حمله یورگن کلوپ هستند. من واقعا خیلی دلم می خواست امشب در این لیورپول بازی می کردم. توپهایی که از عقب زمین به سمت دروازه می آید برای کسی مثل من ایده آل بود”.