کد خبر: 1728509/42

زمان: 17:21  
1399/10/10

بازدید: 12,982

اولین پیشنهاد یوونتوس برای خرید ممفیس دیپای، ستاره هلندی لیون رد شده است.

به گزارش “ورزش سه”، رونالد کومان در همان بدو ورود به رختکن بارسلونا تاکید کرد علاقه زیادی به جذب ممفیس دیپای، شاگرد سابق خود در تیم ملی هلند دارد و مدیران بارسا نیز در تابستان تلاش زیادی برای نهایی کردن خواسته او انجام دادند، اما در نهایت این انتقال صورت نگرفت. حالا و در فصل زمستان، بارسلونا یک بار دیگر برای خرید ممفیس دیپای اقدام خواهد کرد، اما این بار شرایط دشوارتر از قبل خواهد بود.

 

 

دو تیم یوونتوس و پاری سن ژرمن نیز در این مقطع به شدت خواهان جذب این مهاجم هلندی هستند و حتی بیانکونری اخیرا تحرکاتی را نیز برای خرید او آغاز کرده است. توتواسپورت مدعی شد یوونتوس پیشنهاد معاوضه فدربیکو برناردسکی، وینگر ایتالیایی خود با ممفیس دیپای را به لیون داده که البته مورد موفقت باشگاه فرانسوی قرار نگرفته است.

 

البته خود برناردسکی نیز تمایل به این انتقال نشان نداده و ترجیح می دهد در صورت جدایی از یوونتوس نیز در سری آ بازی کند. البته بیانکونزی دوباره برای خرید ممفیس دیپای اقدام خواهد کرد و هنوز از جذب او ناامید نشده است. قرارداد این بازیکن هلندی در پایان فصل با لیون تمام می شود و به همین علت او تبدیل به یکی از گزینه های مهم بازار زمستانی شده است. البته بارسلونا نیز همچنان به شدت خواهان جذب ممفیس دیپای بوده و احتمالا به زودی دور جدید مذاکرات آغاز خواهد شد.