کد خبر: 1728446/13

زمان: 13:03  
1399/10/10

بازدید: 4,944

جدال سایپا و صنعت نفت در میانه زمین؛

شاگردان صادقی و پورموسوی در حالی مقابل هم قرار گرفتند که هافبک‌های دو تیم روز پُرکاری داشتند.

به گزارش “ورزش سه”، تیم سایپا دیروز برای کسب دومین برد خانگی فصل مقابل صنعت نفت تلاش می‌کرد و در حالی که تا لحظات پایانی از حریف صدرنشین خود پیش بود، در دقیقه ۹۰ دروازه خود را باز شده دید و به تساوی رضایت داد، اما این بازی بخاطر تقابل هافبک‌های دو تیم با تنش و حساسیت بیشتری دنبال شد.

 

شاگردان ابراهیم صادقی نسبت به حریف خود موقعیت‌های بیشتری داشتند و در بازی‌سازی از میانه زمین  با بهره‌گیری از نفراتی مثل محسن مسلمان، مهرداد عبدی و … برای ایجاد موقعیت و نظم تیمی بهتر کار کردند که تلاش آنها برای برتری گرفتن سه امتیاز کافی نبود.

 

مصدومیت دو بازیکن از سایپا که در برخوردهای میانه زمین اتفاق افتاد، نشان می‌دهد که این بازی تا چه اندازه فیزیکی بود و البته تصویری که از مهرداد عبدی، هافبک دفاعی سایپا در زیر می‌بینید، مشخص می‌کند که او با تلاش زیاد در وسط میدان قصد دارد از آبادانی‌ها توپ‌گیری کرده و مالکیت توپ را به تیمش بدهد.

 

 

سایپا در ۹ مسابقه این فصل صاحب ۱۰ امتیاز شده ولی امیدوار است هفت مساوی آنها در این فصل به مرور زمان بهتر شود و مهاجمان جوان این تیم قدر موقعیت‌هایی که هافبک‌ها برای آنها می‌سازند را بهتر بدانند و بتوانند در گلزنی هم مثل وسط زمین موفق کار کنند.