کد خبر: 1729319/34

زمان: 08:36  
1399/10/15

بازدید: 9,265

زنیت با 41 امتیاز از 19 بازی در صدر جدول رده بندی لیگ برتر روسیه قرار دارد و سردار آزمون همچون فصل های گذشته ارایه گر بازی های خوبی برای این تیم بوده است. 

به گزارش “ورزش سه”،ابتدای فصل وقتی از سماک سرمربی تیم زنیت پرسیده شد در صورت از دست دادن سردار آزمون آیا نگران از دست رفتن قدرت خط حمله تیمش نخواهد شد ؟ گفت: آن چیز که من می دانم قرار نیست سردار آزمون اردوی تیم را ترک کند. او با همراه سایر اعضای تیم برای بازی ها آماده می شود و به اتفاق می خواهیم فصل خوبی را در لیگ برتر روسیه شروع کنیم و …. این در حالی بود که رسانه های مختلف روسیه از مذاکرات متعدد باشگاه های اروپایی با زنیت برای بخدمت گیری سردار آزمون مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گزارش و خبر منتشر می کردند اما در نهایت گفته های سرمربی تیم زنیت درست از آب در آمد. 

 

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران که در تعطیلات نوروز درگیر همراهی تیم ملی برای صعود به جام جهانی 2022 خواهد شد به نظر می رسد از حضور در اردوی زنیت رضایت کامل دارد چرا که در لیگ برتر روسیه به خوبی می درخشد و از سویی در بازی های اروپایی هم به میدان می رود. اما در روزهای اخیر برخی از سایت های روسی نوشته اند در تعطیلات زمستانی اصلا زنیت مایل نیست برای فروش سردار آزمون با باشگاهی وارد مذاکره شود به این خاطر که برای قهرمانی در فصل جاری لیگ برتر روسیه تلاش می کند و فروش سردار می تواند این قهرمانی را با چالش مواجه کند. شاید در اقدام بعدی باشگاه زنیت پیشنهاد تمدید قرارداد را به سردار آزمون بدهد چرا که در صورت عدم تمدید قرارداد مهاجم تیم ملی فوتبال ایران می تواند در آینده به عنوان بازیکن آزادی راهی یک تیم اروپایی شود.