کد خبر: 1728213/50

زمان: 12:50  
1399/10/09

بازدید: 13,598

هفته شانزدهم لالیگا از امروز آغاز شده و بارسلونا و رئال مادرید امروز و فردا در این هفته با حریفان خود دیدار می کنند.

به گزارش “ورزش سه”، تعطیلات کریسمس در لالیگا به پایان رسید و دیدارهای این لیگ از امروز با شروع هفته شانزدهم از سر گرفته می شود. بارسلونا و رئال مادرید دو بزرگ فوتبال اسپانیا امروز و فردا به میدان می روند و بازی‌هایی را پشت سر می گذارند که می تواند در ترکیب صدر جدول تاثیرگذار باشد.

 

بارسلونا امشب در خانه خود نوکمپ با آیبار دیدار می کند. بارسا که چهارده بازی انجام داده در حال حاضر با 24 امتیاز در رتبه پنجم ایستاده و با اتلتیکو مادرید صدرنشین 8 امتیاز فاصله دارد. فاصله بارسا با رئال مادرید هم 8 امتیاز است ولی رئال یک بازی بیشتر از بارسا انجام داده.

 

مهمترین نکته اما این است که بارسا امشب بدون مسی به میدان می رود و کومان قصد دارد به ستاره بزرگش در مقابل آیبار استراحت بدهد. جوردی آلبا هم به دلیل تعداد کارتهایش در این بازی غایب خواهد بود. بارسا می خواهد این بازی را با پیروزی پشت سر بگذارد تا سال 2020 را به عنوان یکی از سه تیم اول جدول به پایان برساند.

 

 

ترکیب احتمالی بارسلونا: تراشتگن- جونیور- لانگله- آراوخو- دست- دی یونگ- بوسکتس- پدری- کوتینیو- گریزمان- بریث‌ویت

 

اما رئال مادرید در حالی فردا به خانه الچه می رود که برای گرفتن صدرنشینی از اتلتیکو مادرید به پیروزی در این بازی نیاز مبرم دارد. رئال در حال حاضر با اتلتیکو هم امتیاز است ولی به دلیل اینکه اتلتیکو دو بازی کمتر انجام داده در صدر جدول ایستاده و رئال در رتبه دوم قرار دارد. رئال مادرید که چندین بازی پیاپی را با پیروزی پشت سر گذاشته به پیروزی در این بازی هم امیدوار است.

 

 

ترکیب احتمالی رئال مادرید: کورتوا- مندی- واران- سرخیو راموس- کارواخال- کروس- کاسمیرو- مودریچ- آسنسیو- بنزما- لوکاس واسکز