به گزارش “ورزش سه”، در هفته نهم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران، یک دیدار حساس در ورزشگاه امام علی (ع) شهر سیرجان برگزار خواهد شد که استقلال به مصاف میزبان خودش گل گهر خواهد رفت.

به نظر می رسد محمود فکری برای این دیدار، نسبت به بازی ذوب آهن تنها دست به دو تغییر خواهد زد که یکی از آنها قرار گرفتن غلامی به جای دانشگر و دیگری حضور مهدی قایدی از ابتدا و به جای سبحان خاقانی در ترکیب آبی پوشان خواهد بود.

رشید مظاهری که از زمان حضورش در استقلال تنها یک بار و در بازی با صنعت نفت دروازه اش را باز شده دیده است، قطعا امروز گزینه اول و آخر فکری برای حضور در درون دروازه تیمش است. مظاهری در دیدارهای قبلی درخشش خوبی در ترکیب استقلال داشت و سیوهای زیادی را با لباس این تیم انجام داد.

در خط دفاعی و با بازگشت عارف غلامی، محمود فکری می تواند دوباره از زوج او و محمدحسین مرادمند استفاده کند. البته هر چند که محمد دانشگر نیز آمادگی دارد تا همچون دیدار با ذوب آهن در ترکیب آبی پوشان به میدان برود.

 

با توجه به غیبت محمد نادری، تنها گزینه موجود برای فکری حضور هروویه میلیچ در سمت چپ خواهد بود. با توجه به درخشش سیداحمد موسوی در پست دفاع راست، کادرفنی استقلال احتمالا بازهم از او در این پست استفاده کند.

مسعود ریگی همچون دیدار گذشته در پست هافبک دفاعی برای تیمش به میدان می رود. مهدی مهدی پور پس از اینکه در چند بازی اخیر برای تیمش به میدان رفت، امروز نیز در ترکیب ثابت آبی پوشان حضور خواهد داشت هر چند که فرشید اسماعیلی پس از پشت سر گذاشتن دوران محرومیت انضباطی، در دسترس فکری قرار دارد.

آرش رضاوند و وریا غفوری دیگر بازیکنان استقلال در خط هافبک خواهند بود. وریا به عنوان وینگر راست و رضاوند نیز در خط میانی برای استقلال در این بازی به میدان می روند.

با توجه به غیبت شیخ دیاباته، باز هم ارسلان مطهری و مهدی قایدی مهاجمین استقلال در بازی امروز خواهند بود. قایدی در این فصل هنوز موفق به گلزنی نشده است و مطهری نیز تنها در هفته اول یک گل برای آبی پوشان به ثمر رسانده و از این رو، آنها امروز انگیزه های زیادی دارند تا با گلزنی در برابر گل گهر، جواب منتقدین خود را بدهند.

 

 

ترکیب احتمالی استقلال در برابر گل گهر:
رشید مظاهری – عارف غلامی – محمدحسین مرادمند – هروویه میلیچ – سیداحمد موسوی – مسعود ریگی – آرش رضاوند – مهدی مهدی پور – وریا غفوری – ارسلان مطهری – مهدی قایدی